شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1399/07/02 شناسه خبر: 1650284
استاندار گیلان:

استان باید در ارائه خدمات نوین به بازنشستگان، پیشتاز باشد

استان باید در ارائه خدمات نوین به بازنشستگان، پیشتاز باشد
ارسلان زارع در در دیدار اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان گفت: گیلان باید در ارائه هرگونه خدمات نوین به بازنشستگان پیشتاز باشد، از این‌رو همواره بر توسعه زیرساخت های الکترونیکی، اجرای سیاست های دولت در این بخش و آموزش نیروی انسانی تاکید دارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، ارسلان زارع پیش از ظهر امروز در دیدار اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان با اشاره به نقش کارگران در پیروزی انقلاب و نیز جنگ تحمیلی افزود: تلاش آنان در عرصه تولید و در استمرار سازندگی و شکوفایی کشور ادامه داشته و دارد.

وی در این دیدار که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیران کل تامین اجتماعی،  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان و مدیر بانک رفاه کارگران استان نیز حضور داشتند، یادآور شد: لازم است از تجربه کارگرانی که پس از یک دوره طولانی تلاش و کوشش به بازنشستگی نائل آمده اند ، استفاده و زمینه انتقال دانش و تجربیات آنان به نسل جوان فراهم شود.
 
وی کسب رضایتمندی قشر بازنشسته از سوی دستگاه های اجرایی و حل مشکلات صنفی آنان را حائز اهمیت خواند و با اشاره به اقدامات خوب سازمان تامین اجتماعی طی یک سال اخیر در جهت تحقق عدالت محوری ، ارتقاء خدمات الکترونیک و اجرای طرح الکترونیکی کردن پرونده بیمه شدگان گفت: این مهم در راستای انتظارات دولت و تاکید رئیس جمهوری محقق شد و به میزان قابل توجهی از رفت و آمدهای غیر ضروری به ویژه در جریان شیوع کرونا جلوگیری کرد.
 
 زارع بیان داشت: باید گیلان در ارائه هرگونه خدمات نوین به بازنشستگان پیشتاز باشد، از این‌رو همواره بر توسعه زیرساخت های الکترونیکی، اجرای سیاست های دولت در این بخش و آموزش نیروی انسانی تاکید دارم.
 
 وی با اشاره به احتیاج بیشتر جمعیت بازنشسته، مستمری بگیر و افراد تحت پوشش بیمه در سنین بالا به خدمات بیمارستانی بیان کرد: در سطح ملی توسعه و تجهیز بیمارستان رسول اکرم(ع) رشت مورد بررسی و موافقت سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است.
 
در این نشست پس از بیان گزارش عملکرد از سوی رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان و طرح دغدغه های اعضای این کانون، مدیر بانک رفاه کارگران گیلان و مدیرکل تامین اجتماعی استان نیز گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کردند.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1650284
ارسال نظر
نظرات