شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:17 منتشر شده در مورخ: 1399/07/02 شناسه خبر: 1650303
پرندوار مطرح کرد:

برخورد قاطع دستگاه قضائی با عاملین آتش سوزی کوه سفیدلنده +صوت

برخورد قاطع دستگاه قضائی با عاملین آتش سوزی کوه سفیدلنده +صوت
دادستان شهرستان لنده از برخورد قاطع دستگاه قضایی با عامل و یا عاملین آتش سوزی کوه سفید در بخش موگرمون این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر پرندوار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آتش سوزی چندین روزه در جنگل های کوه سفیداز توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده گفت: در سال های گذشته به دلیل حجم زیاد بارندگی در مناطق مختلف استان شاهد رویش و گستردگی پوشش گیاهی و مرتعی در مناطق جنگلی شهرستان لنده بودیم که در این ایام از سال شاهد برخی آتش سوزی ها در مناطق هستیم که از این آتش سوزی ها برخی تعمدی است و برخی نیز طبیعی است.

وی افرود: که متاسفانه به واسطه این آتش سوزی ها دچار خسران و زیان های زیادی به اکو سیستم طبیعت هستیم که جبران ناپذیر است و دستگاه قضا در بدو امر از طریق ضابط خاص مرجع قضایی یعنی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری برخورد قاطعی بدون نوبت را داشته ایم.

دادستان شهرستان لنده تصریح کرد: در سال های گذشته با تشکیل چندین پرونده تخلف این مهم بدون فوت وقت در دست بررسی و احکام صادره نیز از طریق دادگاه نیز ابلاغ شده است.

پرندوار گفت: کسانی که دست به این اقدامات می زنندمطمن باشند که برخورد قاطع و جدی با آنان خواهد شدتا درس عبرتی باشد برای دیگران تا از تکرار چنین اقداماتی پیشگیری شود.

انتهای پیام/

 

بیس
https://www.dana.ir/1650303
ارسال نظر
نظرات