شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650451
روایتی پیرامون الگویی 14 ساله؛

روایت نویسنده کتاب "من میترا نیستم" از برکات نوشتن در مورد شهدا/ زینب کمایی در میان جوانان تحول ایجاد کرد

روایت نویسنده کتاب "من میترا نیستم" از برکات نوشتن در مورد شهدا/ زینب کمایی در میان جوانان تحول ایجاد کرد
نویسنده کتاب من میترا نیستم، هدف از نگارش کتاب زندگی شهیده زینب کمایی را معرفی الگو به نسل جوانان دانست و گفت: روایت زندگی شهیده زینب کمایی در میان جوانان موج آفرینی و تحول ایجاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معصومه رامهرمزی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز؛ با بیان اینکه نوشتن برای شهدا برکات زیادی دارد اظهار کرد: گرچه از شهدا نوشتن به دلیل غیبت آنها و فاصله روحی و معنوی ما با آنها سخت و دشوار است اما توفیق نوشتن از شهدا خیرات و برکات زیادی دارد که من این برکات را با نوشتن کتاب زینب دریافت کرده ام.

نویسنده کتاب من میترا نیستم، به تردیدش برای نگارش کتاب شهیده زینب کمایی اشاره کرد و افزود: قبل از شروع نوشتن کتاب زینب تردید داشتم که نتوانم اصالت داستان زندگی شهید را حفظ کنم و حق مطلب را ادا کنم اما به مرور که پیش رفتم متوجه شدم کار از جای دیگری مدیریت می شود و کس دیگری در نگارش کتاب کمک می کند.

وی افزود: نگارش کتاب زینب از شهادت حضرت زهرا(س) شروع شد و همزمان با ولادت آن حضرت به پایان رسید که توفیق پیدا کردم بازنویسی کتاب را در ایام ولادت حضرت زهرا(س) در طبقه دوم مسجدالحرام انجام دهم.

رامهرمزی ادامه داد: اوائل فکر می کردم زینب دوست نداشته باشد از گمنامی در بیاید و همانند گذشته ناشناخته باقی بماند  اما با اصرار ما و همکاری خانواده محترمشان موفق شدیم بعد از حدود 25 سال از زمان شهادت روایت زندگی زینب را زنده کنیم و خوشحال هستم  که امروز زینب تا این اندازه در شاهین شهر و دیگر شهرهای کشور موج آفرینی و تحول ایجاد کرده و بسیاری از دختران و پسران جوان و نوجوان عاشقانه دوست دارند زینب را به الگوی خود قرارداده و راه او را ادامه دهند.

نویسنده کتاب راز درخت کاج ادامه داد: بزرگترین اهداف نگارش کناب درباره زینب خشنودی دل مادر زینب که ارزو داشت قصه مظلومیت زینب را همه بشنوند و روایت زندگی زینب الگوی خوبی برای جوانان و نوجوانان کشورمان باشد، بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650451
ارسال نظر
نظرات