شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650454
مجلس پیگیر مشکلات هنر_صنعت گران؛

دعوت نماینده مجلس در شورای عالی میراث فرهنگی از فعالان این حوزه برای بیان مشکلات

دعوت نماینده مجلس در شورای عالی میراث فرهنگی از فعالان این حوزه برای بیان مشکلات
نماینده مجلس شورای اسلامی در شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری کشور از فعالان این حوزه خواست مسائل و دغدغه‌های حاکم در این صنعت را به وی انتقال دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مجلس شورای اسلامی در شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری کشور در گفتگو با صاحب نیوز با بیان این که اراده پیگیری مسائل و مباحث این حوزه وجود دارد، از فعالان حوزه گردشگری و میراث فرهنگی و همچنین اصحاب رسانه خواست فرصت‌ها، چالش‌ها، موانع و تهدیدهای حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را به منظور پیگیری برای بهبود شرایط این حوزه در کشور به وی انتقال دهند.

حجت الاسلام مجید نصیرایی که به تازگی در این مسئولیت قرار گرفته است با بیان این که حوزه صنایع دستی یک مبحث مستقل بوده که باید به فراخور شرایط خود مورد بررسی قرار گرفته و در مورد آن تصمیم گیری شود، از حمایت ویژه مجلس یازدهم از این حوزه خبر داد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: از مرکز پژوهش‌های مجلس خواسته شده گزارش مفصلی از فرصت‌ها، تهدیدها، موانع و چالش‌های حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهیه کرده و برای بررسی و پیگیری مسائل این حوزه در اختیار وی قرار دهد.

چندی پیش گزارشی در سایت تحلیلی خبری صاحب نیوز منتشر شده بود که به مشکلات بیمه‌ای فعالان صنایع دستی کشور اشاره داشت. صاحب نیوز آمادگی خود برای انعکاس دغدغه‌ها و مسائل فعالان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام می‌کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650454
ارسال نظر
نظرات