شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650564
ریاست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین وضعیت کرونا در کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد

بستری شدن 16 بیمار در آی سی یو بیمارستان های معین کرونا

بستری شدن 16 بیمار در آی سی یو بیمارستان های معین کرونا
یزدانپناه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار بستری و ۴۰ بیمار ترخیص شده است، خوشبختانه تعادلی بین تعداد افراد بستری و تعداد ترخیص شده ها وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس، ریاست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در نشست ستاد کرونا با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: آخرین امار کل افراد بستری شد ۵۵۳۳ نفر، و افراد کل که از بیمارستان ترخیص شده ۵۲۵۷ نفر بوده است.

 وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار بستری و ۴۰ بیمار ترخیص شده است، خوشبختانه تعادلی بین تعداد افراد بستری و تعداد ترخیص شده ها وجود دارد،  کل بیماران کرونایی بستری موجود  ۲۷۶ بیماراست که از این تعداد  ۱۲۷ بیمار کرونایی قطعی و ۱۶ نفر در ای سی یو بستری هستند.

یزدانپناه گفت: تعداد ببهود یافته ها ۶هزار و ۶۸۲ نفر و در 24 ساعت گذشته یک مورد فوتی داشتیم که  تعداد فوتی به ۱۲۴ نفر رسید ه است، در شهرستان بویراحمد 50 فوتی، در گچساران 35 نفر، در کهگیلویه 18 نفر، باشت 6 نفر، چرام 5 نفر و بقیه در سایر شهرستان ها هستند.
 
وی افزود: تعداد کل افراد قطعی کرونایی ۸هزار و ۳۰۰ نفر قطعی و تعدادنمونه ها ۳۳ هزار نمونه گرفته شده است که شاخص نمونه کیری در کشور 4.5 درصد و در استان 4.6 درصد است شاخص مثبت بودن نمونه ها در کشور 11.3 و در استان 25.3 دهم درصد است. 
 
وی افزود: واکسن آنفولانزا فعلا توزیع نشده و به محض توزیع به افراد واجد شرایط توزیع خواهد شد.
 
یزدانپناه گفت: داروهای مورد نیاز کرونا به اندازه کافی دریافت شده و دستگاه اکسیژن ساز توسط اصفهان قول داده شده شنبه صبح تحویل دهند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1650564
ارسال نظر
نظرات