شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:16 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650571
مدیر بنیاد علوی در لنده مطرح کرد؛

انتقاد از کم کاری برخی ادارات کل کهگیلویه و بویراحمد

انتقاد از کم کاری برخی ادارات کل کهگیلویه و بویراحمد
مرادی پور با گلایه از برخی مدیران کل کهگیلویه وبویراحمد گفت: در حالی که بنیاد مستضعفان و علوی برای محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده گام های بزرگی برداشته است متاسفانه برخی از مدیران کل استان کمترین همکاری را برای اجرای طرح ها دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیر پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی در شهرستان لنده در گفت و گو با صبح زاگرس، گفت: بنیاد علوی و مستضعفان با رویکرد محرومیت زدایی در شهرستان لنده بیش از دو سال و نیم مستقر هست که به مشارکت و همکاری بیش از پیش ادارات شهرستان و استان نیاز دارد اما این روحیه مشارکتی بسیار پایین است.

مرادپور  افزود: در حالی که جلسات مختلفی با استاندار و معاونین وی برای مشارکت بیشتر ادارات کل برگزارشد ولی متاسفانه میزان مشارکت و همکاری برخی از مدیران کل ادارات استان بسیار پایین است و همین امر به تحقق برنامه های و اجرایی شدن پروژه ها لطمه وارد می کند.

وی تصریح کرد: در سطح شهرستان لنده مشکلی با ادارات و نهادها نداریم ولی باتوجه به بروکراسی اداری در استان این روحیه مشارکت پذیری بسیار پایین است.

وی تاکیدکرد: تامین جهیزیه برای زوجین، تامین نیازمندی های آموزشی و تجهیزاتی مدارس آموزش و پرورش، تامین بسته های معیشتی، تسهیلات کرونایی، ایجاد طرح های اشتغالزایی از طریق صندوق های توان افزایی و پروژه های عمرانی و برنامه های فرهنگی از عمده ترین فعالیت های بنیاد در این شهرستان است.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1650571
ارسال نظر
نظرات