شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650575
در نشست ستاد کرونای کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد؛

توبیخ کتبی اداره برق شهرستان بویراحمد/ اگر دفاتر پیشخوان موراد بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل می شوند

توبیخ کتبی اداره برق شهرستان بویراحمد/ اگر دفاتر پیشخوان موراد بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل می شوند
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر دفاتر پیشخوان پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، به مدت یک هفته تعطیلی می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس احد جمالی در نشست ستاد کرونا با تسلیت ایام ماه صفر و گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت : نه تنها در سطح کشور  بله در دنیا تعداد فوتی ها بالارفته است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه پدیده وارونگی هوا را داریم، بحث بیمارستان کمکی در نظر گرفته می شود همچنین محلی برای قرنطینه باید مشخص شود.

جمالی گفت: در رابطه با ادارات یک سوم دورکاری تا آخر هفته آینده تمدید می‌شود تذکر جدی به اداراتی که رعایت نمی‌کنند داده شود و اگر اصراری بر عمل نکردن داشته باشند به صورت کتبی توبیخ شوند، اداره برق شهرستان بویراحمد باید توبیخ شود به  ادارات دیگر هم تذکر داده شود که اگر رعایت نکنند برخورد می شود.

موضوع ماموریت‌های خارج از قاعده کارمندان استان به دیگر استان‌ها هم در این نشست در دستور کار قرار گرفت که جمالی گفت: در مورد ماموریت‌های خارج استان خود من طی ۷ ماه گذشته تنها یک بار به تهران رفتم که باید ماهی یک بار می‌رفتم و بیشتر به صورت نامه‌نگاری کارها را انجام دادم چرا که خودمان قبل از همه باید رعایت کنیم.

معاون سیاسی استاندار گفت: مسئله یک هفته ای تعطیلی دفاتر پیشخوان تایید می شود، و‌ اگر رعایت نکردند این موضوع دنبال شود.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان  گفت: از پیشخوان های دولت رضایتی نداریم و  وضعیت مناسبی ندارند.
 
صالحی نیا بیان کرد: در بحث موبایل فروشی ها  باید نظارت ها بیشتر شود، و در بحث تولید ماسک در سرابتاوه ظرفیت های خوبی برای تولید ماسک دارد اما همچنان در تهیه پارچه دچار مشکل هستیم.
 
صالحی نیا افزود: شبکه توزیع واکسن آنفولانزا تعریف شود، در بحث پاساژها پروتکل ها باید رعایت شود و اگر ستاد کرونا اجازه دهند تمام پاساژها تعطیل شود تا این موضوع رعایت شود.
 
فرماندار بویراحمد گفت: اگر پاساژ های متخلف رعایت نکردند از روز دوشنبه به مدت یک هفته تعطیل شوند.
 
شاهرخ کناری گفت: دستگاه قضایی بر رعایت پروتکل ها در دفاتر قضایی نظارت کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1650575
ارسال نظر
نظرات