شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650596
امام جمعه اردبیل در جلسه ای با حضور رئیس قوه قضاییه:

قیمت واگذاری کشت و صنعت مغان ناعادلانه است

قیمت واگذاری کشت و صنعت مغان ناعادلانه است
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: در واگذاری کشت و صنعت در قیمت این بنگاه اقتصادی عدالتی در نظر گرفته نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،آیت الله سید حسن عاملی ظهر امروز در جلسه ویژه بررسی واگذاری کشت و صنعت مغان که با حضور رئیس قوه قضاییه برگزار شد اظهار داشت:  کشت و صنعت مغان قابلیت ویژه ای داره و ظرفیت بزرگی برای کشور است.

وی با اشاره به اینکه به کسی که واگذار شده در قابلیت ایشان برای اداره این مجموعه تردیدی نیست، افزود: گروه های تخصصی در زیرمجموعه مدیریت فعال است که می‌توانند اداره کنند اما مسئله اصلی قیمت واگذاری است و این قیمت برابر با ظهور عدالت نیست و گرهی در افکار عمومی ایجاد شده است.

امام جمعه اردبیل گفت: کشت و صنعت مغان ۲۷ هزار هکتار است، لزومی نداشت این قطعه یک جا به فروش برود و می‌شد در ۴ قسمت با حفظ یکپارچگی فروخته شود.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: برخی می‌گویند کسی حاضر نشده با قیمت بالاتر بخرد اما این مغایر نگاه آرمانی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، پیشنهاد ما تغییر قیمت است و اگر مدیریت فعلی موافق تغییر قیمت باشد به خود آنها واگذار شود.

 آیت الله عاملی بیان کرد:  یکی از اقدامات رهبر معظم انقلاب دستور فعال شدن اصل ۴۴ است و همه بر این واقفند که تصدی گری دولت جوابگو نیست.

انتهای پیام/م

https://www.dana.ir/1650596
ارسال نظر
نظرات