شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 19:01 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650600
مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه استان قزوین اعلام کرد

حضور ۲ تیم از قزوین در دومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج

حضور ۲ تیم از قزوین در دومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج
مرتضی امیری، مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه استان قزوین گفت: از قزوین ۱۰ نفر در قالب دو تیم برای حضور در دومین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج و شرکت در رقابت بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج شرکت کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی امیری در گفت‌وگو با خبرنگار علم و فناوری صبح قزوین اظهار کرد: مراسم افتتاحیه دومین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج و آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با فرمان سردار نقدی با محوریت نجات جورج فلوید سوژه بازی سازان بسیجی شد.

وی افزود: صبح روز گذشته دوم مهرماه سال جاری با اعلام سوژه‌های مسابقه تولید محتوای دیجیتال در سه عرصه نرم افزار، انیمیشن و بازی موبایلی توسط سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه، مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور ۱۰۰ تیم آغاز شد.

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه استان قزوین با بیان اینکه این رویداد به مدت ۴۸ ساعت درحال برگزاری است، عنوان کرد: سوژه بخش بازی، «نجات جورج فلوید توسط جوانان بسیجی ایرانی از دست آمریکایی‌ها»، سوژه انیمیشن «لحظه ورود سپاهیان جبهه مقاومت به قدس شریف پس از آزادی» و سوژه نرم افزار هم «تولید نرم افزار دعا» اعلام شده است.

وی اذعان کرد: دومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور ۱۰۰ تیم سه نفره از ۳۲ استان کار خود را آغاز کرده است که با هر تیم یک سرپرست حضور دارد و مدیریت کار را برعهده خواهد داشت.

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ابراز کرد: رقابت این تیم‌ها در سه محور انیمیشن، بازی و تولید نرم‌افزار برگزار می‌شود، در بخش انیمیشن روی دو نکته در قالب یک عنوان تاکید می‌شود و آن هم جوانان و استکبارستیزی است.

وی بیان کرد: از استان قزوین ۱۰نفر در قالب دو تیم برای حضور در دومین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج و شرکت در رقابت بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج شرکت کرده‌اند.

این مقام مسئول یادآور شد: فعالان فضای مجازی استان قزوین در محوریت انیمیشن شرکت کرده اند، این مسابقات از صبح روز گذشته آغاز شده و تا صبح روز جمعه چهارم مهرماه ادامه خواهد داشت.

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه استان قزوین ابراز کرد: اختتامیه این جشنواره روز جمعه چهارم مهرماه ساعت 18:30 در تهران با حضور مسئولان کشوری و لشکری و بیش از هزار نفر از فعالان مجازی بسیج سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی گفت: سرپرست تیم‌های حاضر در دومین رویداد بسیج آقای احسان حامدی فر مسئول مرکز متنای بسیج استان قزوین است که با حضور دو تیم در حوزه انیمیشن در این دوره حاضر شده اند.

وی در پایان اذعان کرد: خوشبختانه استان قزوین در بین تیم‌های شرکت کننده از استان‌های مختلف جزو اولین استان‌هایی بود که ایده خود را به ثبت رساند و هم اکنون تیم ما وارد فاز اجرایی شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1650600
ارسال نظر
نظرات