شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1399/07/04 شناسه خبر: 1650725
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین اعلام کرد؛

بستری ۳۱۹ بیمار کرونایی در قزوین/ طی ۲۴ ساعت گذشته ۳بیمار جان باختند

بستری ۳۱۹ بیمار کرونایی در قزوین/ طی ۲۴ ساعت گذشته ۳بیمار جان باختند
جلال رحمانی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: مجموع بیماران مبتلا به کرونا در سطح بیمارستان‌های استان به ۳۱۹ نفر رسیده است که از این تعداد ۶۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلال رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به وضعیت استان قزوین به لحاظ کرونا اظهار کرد: استان قزوین همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد و طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ بیمار کرونایی جدید در بیمارستان‌های استان بستری شدند.

وی افزود: مجموع بیماران مبتلا به کرونا در سطح بیمارستان‌های استان به ۳۱۹ نفر رسیده است که از این تعداد ۶۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری بوده و ۲۶ نفر نیز به دستگاه کمک تنفسی متصل هستند.

با اماکن متخلف برخورد شدیدتری خواهد شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: هم اکنون ۹ بیمار در بخش‌های دیگر منتظر خالی شدن تخت‌های بخش آی سی یو هستند و متاسفانه در شبانه‌روز گذشته سه بیمار در اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان باختند.

وی عنوان کرد: نتیجه تست کرونا ۴۲ نفر از هم‌استانی‌‌ها که به مراکز سرپایی مراجعه کرده بودند نیز مثبت اعلام شده است.

رحمانی در پایان بیان کرد: مهمترین نکته در کاهش شیوع کرونا توجه مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که در این راستا همکاران ما در حوزه بهداشت، نظارت‌ها را تشدید کردند و قطعا با اماکن متخلف برخورد شدیدتری خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1650725
ارسال نظر
نظرات