شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1399/07/04 شناسه خبر: 1650747
رسانه‌هایی که معاون تیتو شده‌اند؛

پیاده نظام مجازی عصبانی از مثلث خدمت اقتصادی/ القاء ناکارآمدی؛ باب مذاکره مجدد

پیاده نظام مجازی عصبانی از مثلث خدمت اقتصادی/ القاء ناکارآمدی؛ باب مذاکره مجدد
کاسبان مذاکره و سازش با استفاده از وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با تخریب مدیران جهادی به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند تا از این رهگذر، باب مذاکره مجدد با آمریکا را باز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از راه آرمان، مجتبی لشکر بلوکی، دکترای مدیریت استراتژیک و مدرس دانشگاه صنعتی شریف در خاطرات خود از یوگسلاوی آورده است: در یوگسلاوی رسم بود که دانشجویان خارجی پس از فراغت از تحصیل به دیدار رهبر یوگسلاوی برده می‌شدند. ما را هم به دیدار تیتو بردند و ایشان ضمن سخنرانی خاطره‌ای از دوران انقلاب تعریف کردند.

تیتو گفت: چند سال پس از پیروزی انقلاب از کا.گ.ب (سازمان اطلاعاتی روسیه) اطلاع دادند که در کابینه شما یک جاسوس سیا (سازمان اطلاعات آمریکا) وجود دارد. تمام تلفن‌ها و مکاتبات و رفتار افراد کابینه را تحت کنترل قراردادیم اما هیچ نشانی از ارتباطات مشکوک پیدا نکردیم [با ادعای استقلال از روسیه] پس از مدتی مجبور شدیم درخواست شناسایی جاسوس را برای روسیه ارسال کنیم. از کا.گ.ب به وی اطلاع می‌دهند معاون اول، همان جاسوس است.

تیتو از این خبر متحیر می‌شود و پس از اتمام یکی از جلسات کابینه از وی می‌خواهد بماند. در یک جلسه دونفری اسلحه را روی شقیقه معاون اول گذاشتم و از وی پرسیدم تو جاسوس سیا هستی؟ او که متوجه شد قضیه لو رفته است به جاسوسی خود اعتراف کرد. از پرسیدم از چه زمانی با سیا همکاری داری؟ پاسخ داد: از زمان دانشجویی قبل از پیروزی انقلاب در زمان جنگ‌های چریکی. گفتم در این مدت با تمام کنترل‌های امنیتی، هیچ ارتباطی با سیا، از تو کشف نشد؟

پاسخ داد: الآن هیچ ارتباطی با سیا ندارم. سیا مسئولیتی به من واگذار کرده که وظیفه‌ام را انجام می‌دهم. به من مأموریت داده‌شده تا «در سپردن پست‌ها به افراد غیرتخصصی عمل کنم» و تاکنون هم این‌گونه عمل کرده‌ام.

تیتو می‌گوید: نگاهی کردم به افراد کابینه و مدیران ارشد دیدم همین‌طور است! هیچ‌کس سر جای خودش نیست. مثلاً طرف تحصیل‌کرده حوزه الف است اما وزیر در حوزه ب است. معاون تیتو می‌گوید: تحلیل سیا این بود که با این روش، انقلاب بدون کودتا و حمله خارجی از درون متلاشی می شود (برگرفته از پایگاه خبری صبح اقتصاد)

حالا به نظر می‌رسد که این اتفاق بار دیگر در ایران در حال رخ دادن است. با این تفاوت که جریان نفوذی در رسانه‌های رسمی و غیررسمی کشور وظیفه معاون تیتو را بر عهده دارند. نمونه آن نیز اتفاقات روی داده در چند وقت اخیر است که منجرب به جنجال روز گذشته مجلس شورای اسلامی شد. اما چرا برخی از افراد معلوم الحال در داخل به همراه ضد انقلاب خارج نشین برای این رویدادها غوغا ایجاد کرده اند؟

بررسی های خبرنگار ما نشان می‌دهد که این خبرنگارنماها که سابقه تاریک آن در عرصه رسانه کاملاً مشخص است با جابه جا کردن موضوعات فرعی و اصلی و بزرگنمایی برخی حاشیه ها موضوعات اصلی را به حاشیه ببرند تا از رهگذر با ژست ضدفساد خود از مفسدان اقتصادی و توصیه های فسادزای غربیان دفاع کنند.

در یکی از این موارد یک فعال توییتری که خود را فسادیاب می خواند اقدام به انتشار برخی مطالب می‌کند و در آن‌ها ادعا می‌کند که اسنادی علیه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و استاندار سابق کرمان دارد. اما آنچه تاکنون اعلام کرده تنها برخی حرف‌هایی است که خود آن‌ها تأیید کرده‌اند و برخی دیگر از آنچه منتشر می کند هم تنها سخنانی است که برای آن‌ها هیچ سندی وجود ندارد و تنها ادعاهایی بیش نیست.

به طور مثال در یکی از این ادعاهای توییتری با استناد به یک اکانت برخی سخنان ناروا نسبت به استاندار سابق کرمان و وزیر پیشنهادی صمت مطرح شد اما نکته عجیب آنکه بلافاصله این اکانت حذف می‌شود!

البته این تنها مورد تخریب ها نیست. به نظر می‌رسد در حالی که محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس و علیرضا رزم حسینی با ارائه برنامه‌ای جدید به دنبال رفع مشکلات مردم با استفاده از نسخه اقتصاد مقاومتی هستند برخی دیگر به دنبال این هستند که با پول و رسانه اهداف خاص خود را دنبال کنند.

افرادی که سابقه دستگیری در فتنه را دارند با استفاده از وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند تا از این رهگذر، باب مذاکره مجدد با آمریکا راه باز کنند. کاسبان مذاکره و سازش این بار تلاش دارند تا با تخریب مدیران جهادی مردم را نسبت به نظام بدبین کنند.

نگاهی به سوابق مثلث خدمت اقتصادی نشان می‌دهد این افراد می‌توانند گره از مشکلات اقتصادی مردم بگشایند.

سه رزمنده دوران دفاع مقدس که رابطه نزدیکی با سردار شهید سلیمانی دارند. محمد باقر قالیباف که سابقه وی در ساخت موشکها از یک سو و مدیریت قوی وی در کلانشهر تهران از سوی دیگر نشان دهنده توان بالای مدیریتی وی است. محمدرضا پورابراهیمی اقتصاددان مطرح کشور که عضویت کارگروه اقتصاد مقاومتی دفتر مقام معظم رهبری درآمده است هم‌اکنون ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس را بر عهده دارد. علیرضا رزم حسینی کارآفرین کرمانی که توانست با ابتکارات و پیگیری های خود استان و شهر کرمان را متحول کند. تحولی که پس از آن در استان خراسان رضوی هم ادمه یافت.

به هر حال نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و ملت ایران می بایست در برابر جنگ روانی دشمن که یکی از ابعاد آن کنار زدن افراد توانمند است، کاملاً هوشیارانه برخورد کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650747
ارسال نظر
نظرات