شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1399/07/04 شناسه خبر: 1650756
معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه:

دوران بزن و درو آمریکا به پایان رسیده است/ مسیر دوران دفاع مقدس را با صلابت ادامه می‌دهیم

دوران بزن و درو آمریکا به پایان رسیده است/ مسیر دوران دفاع مقدس را با صلابت ادامه می‌دهیم
سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر شکراللهی در پیش خطبه نمازجمعه این هفته در رشت با اشاره به تهدیدات مکرر آمریکا، گفت: با بالارفتن و افزایش روز افزون قدرت دفاعی ایران، دوران بزن و درو آمریکا به پایان رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر شکراللهی، معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته در مصلی امام خمینی(ره) رشت با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای بازخوانی آغاز جنگ تحمیلی و حماسه دفاع مقدس است اظهار کرد: ملت ایران در این مدت حماسه ای آفریدند که پس از ۴۰سال همچنان کتاب هایی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی در خصوص اینکه ایران تنها ملتی است که در مقابل دو ابرقدرت و کشورهای هم تراز آنها ایستاد‌، نگاشته می شود.

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر شکراللهی با اشاره به دریوزگری ریس جمهور امریکا در خصوص تمدید تحریم های تسهیلاتی علیه ایران که می بایست تا مهر به پایان می رسید گفت: رهبرمعظم انقلاب بارها گام های متعددی را در بحث دفاع در مقابل دشمن می فرمایند؛ در بحث دفاعی اصل ایستادن، ایستادگی و مقاومت همه جانبه در مقابل دشمن است که در طول ۸سال دفاع مقدس رقم خورد.

معاون فرماندهی دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ۵۳کشور به بصورت مستقیم به رژیم بعث عراق کمک کردند و در بیش از ۳۰کشور جهان در پایان جنگ اسیر داشتیم، این نکات به مرور در سال های گذشته اعلام شده است، در برابر این موضع امام راحل در روزهای نخستین دفاع مقدس می گوید: ما استکبار جهانی و شرق و غرب را در این جنگ نابرابر پشیمان خواهیم کرد و در نهایت ملت ایران سربلند از جنگ تحمیلی خارج شدند‌.

وی با اشاره به تأکید رهبرمعظم انقلاب بر اصل بازدارنگی دفاعی افزود: بازدارندگی یعنی کشور به لحاظ دفاعی به نقطه ای از دفاع برسد که دشمنان نسبت به آن طمع نداشته باشند، روند ما در خود کفایی و تجهیزات نظامی به اندازه ای است که دشمنان به آن اذعان دارند.

سردار شکراللهی با بیان اینکه ایران پس از بازدارندگی دفاعی به مرحله پشیمان ساختن دشمن رسیده است گفت: امروز به مرحله ای از قدرت رسیدیم که با کمک همه ظرفیت و توان خود و در کوتاهی ترین زمان می توانیم به حالت حمله و آفند در مقابل دشمن قرار بگیریم.

وی با اشاره به تهدیدات مکرر امریکا بیان کرد: با بالارفتن و افزایش روز افزون قدرت دفاعی دوران بزن و درو امریکا به پایان رسیده است، همچون موشک باران پایگاه عین الاسد که پس از ترور حاج قاسم سلیمانی انجام شد که مقدمه انتقام ایران از خون حاج قاسم است.

معاون فرماندهی دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه عزت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا است گفت: قدرت و سرافرازی ایران تا زمانی ادامه دارد که ادامه دهنده راه شهدا باشیم و همچنان باید مسیر دوران دفاع مقدس را با صلابت ادامه بدهیم.

سردار شکراللهی خاطرنشان کرد: امنیت امروز نتیجه مقاومت دیروز است و مقاومت امروز برای ما پیروزی های فردا را بدنبال خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650756
ارسال نظر
نظرات