شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/07/04 شناسه خبر: 1650771
امام جمعه کوچصفهان:

رمز موفقیت ما تکیه به توان داخلی و اعتماد به جوانان است/ نمایندگان مجلس حق مردم را مطالبه کنند

رمز موفقیت ما تکیه به توان داخلی و اعتماد به جوانان است/ نمایندگان مجلس حق مردم را مطالبه کنند
حجت الاسلام والمسلمین حکیمی گیلانی گفت: رمز موفقیت همان رمز پیروزی انقلاب هشت سال دفاع مقدس یعنی تکیه به توان داخلی و اعتماد به جوانان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، حجت الاسلام والمسلمین حکیمی گیلانی، امام جمعه کوچصفهان در خطبه های این هفته نماز جمعه این هفته با بیان اینکه اگر میخواهیم به اهداف مقدس جمهوری اسلامی برسیم بایستی عنان کار را به دست جوانان بسپاریم اظهار کرد: در قبال خون شهدا وظیفه سنگینی بر عهده همه ماست.

حجت الاسلام والمسلمین حکیمی گیلانی تاکید کرد: هرگز دشمن جرات جنگ سخت را نخواهد داشت اما دست از جنگ بر نمی دارد و هدف آندلس سازی ایران را دارند.

امام جمعه کوچصفهان بر رعایت پروتکل هاتوسط همه مردم و صنوف تاکید کرد: رمز موفقیت همان رمز پیروزی انقلاب هشت سال دفاع مقدس یعنی تکیه به توان داخلی و اعتماد به جوانان است.

وی عدم همکاری اعضای شورای امنیت با آمریکا را شکست بزرگی برای آمریکا دانست و افزود: امروز آمریکا نقش آدم بد را بازی میکند و تئوریک ها نقش آدم خوب را بازی میکنند این اشتباه دستگاه دیپلماسی است خوب و بد نداریم بلکه آنها بد و بدتر هستند

امام جمعه کوچصفهان با بیان اینکه بعضی از شرکتها بدنبال نمک گیر کردن نمایندگان مجلس هستند گفت: از نمایندگان مجلس انتظار داریم داد مردم را بزنند و حقشان را مطالبه کنند.

وی در پایان گفت: در زمینه کیفیت نان مسئولین مربوطه رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650771
ارسال نظر
نظرات