شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1399/07/04 شناسه خبر: 1650783
امام جمعه موقت گرگان:

رمز غلبه بر زورگویی استکبار «مقاومت»است/ رشادت‌های رزمندگان بازگو شود

رمز غلبه بر زورگویی استکبار «مقاومت»است/ رشادت‌های رزمندگان بازگو شود
امام جمعه موقت گرگان گفت: حفظ تمامیت ارضی کشور تنها با مقاومت ملت ایران مقدور شد لذا اکنون نیز با تکیه بر توان داخلی و مقاومت بر زورگویی و زیاده خواهی استکبار غلبه خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام محمدقاسم لیوانی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نمازجمعه گرگان اظهار کرد: زنده نگه داشتن دلاوری‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس وظیفه همگانی است.

وی افزود: همان طور که رزمندگان اسلام در خطوط مقدم مشغول نبرد با دشمن بعث بودند در پشت جبهه هم رشادت‌ها و ایثارگری‌های فراوانی صورت گرفت که در نتیجه جنگ تأثیر گذار بود.

امام جمعه موقت گرگان تاکید کرد: باید با استفاده از همه ظرفیت‌های کشور این ارزش‌ها حفظ و برای مردم بازگو شود.

لیوانی یادآورشد: ایستادگی و صبر در برابر متجاوزان در طول تاریخ سبب پیروزی مسلمانان شده است واین امر موجب شده تا زورگویان و مستکبران از زیاده خواهی خود عقب‌نشینی کنند.

وی اذعان کرد: تکیه بر توان داخلی و مقاومت رمز غلبه بر زورگویی و زیاده‌خواهی استکبار است.

لیوانی بیان کرد: در طول جنگ تحمیلی با تقدیم ده‌ها شهید، جانباز و آزاده وجبی از خاک را به دشمن ندادیم و این موضوع دستاوردی بسیار بزرگی برای کشور بود.

وی با تاکید بر اینکه حفظ تمامیت ارضی کشور تنها با مقاومت ملت ایران مقدور شد، گفت: در چند صد سال گذشته، بخش‌هایی از سرزمین ایران به ویژه شمال کشور به متجاوزان واگذار و بخش‌های از آن جدا شد که هم اکنون در اختیار آنها است.

امام جمعه موقت گرگان به آخرین ثمره مذاکره و پرهیز از مقاومت در تاریخ ایران اشاره کرد و گفت: بحرین در نیم قرن پیش به عنوان استان چهاردهم ایران بود، اما با توطئه انگلیسی‌ها و تحت عنوان مذاکره با همکاری سازمان ملل بدون جنگ و خونریزی با یک سیاست برنامه ریزی شده به عنوان یک کشور از سرزمین ایران جدا شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650783
ارسال نظر
نظرات