شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1650931

بلوار مقاومت "شرف آباد" یاسوج؛ فرسوده‌ترین بلوار مرکز استان

بلوار مقاومت "شرف آباد" یاسوج؛ فرسوده‌ترین بلوار مرکز استان
بلوار منتهی به پایانه مسافربری شهر یاسوج سال‌های سال است در وضعیت بدی نگهداری می‌شود، این بلوار مدت‌هاست به صورت خاکی رها شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل ماجرت زیاد شهرهای اطرف و روستا نشینان به آن با رشد روزافزون جمعیت رو به رو شده و همین موضوع باعث شد تا از نظر زیرساخت‌های شهری به موازات رشد جمعیت پیشرفت نداشته باشد.

همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است بلوار مقاومت که ورودی منطقه شرف‌آباد بوده سال‌هاست که به صورت خاکی رها شده و در بیشتر قسمت‌های آن با از یبن رفتگی جداول رو به رو است در صورتی که زیبا سازی بلوار همچنین مرمت جداول آن هزینه بالایی ندارد.

وجود پایانه مسافربری در این بلوار نیاز به مرمت و بازسازی این بلوار را دوچندان می کنند زیرا به دلیل گردشگر پذیر بودن، برای چهره مرکز استان که لقب پایتخت طبیعت را نیز یدک می‌کشد زیبا نیست، افرادی که به این شهر سفر می کنند در اولین تجربه خود از پایتخت طبیعت ایران با چنین بلوار  فرسوده و خشکی رو به رو شوند.

امیدوارم متولیان مربوطه اقدام به مرمت و بازسازی این بلوار کنند تا دیگر با چنین چهره زشتی در یکی از مهمترین بلوار های شهر یاسوج رو به رو نباشیم.

 تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650931
ارسال نظر
نظرات