شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1650959
رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس:

کمک مردم به نظام اسلامی از جبهه های جنگ تا جبهه مبارزه با کرونا

کمک مردم به نظام اسلامی از جبهه های جنگ تا جبهه مبارزه با کرونا
رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس گفت: مردم فهیم و آگاه ایران از جنگ تحمیلی پشتیبانی کردند و امروز هم که کشور در وضعیت کرونا است، کمک های متعدد مردم در این زمینه را شاهد بودیم؛ مردم و بسیج عمومی بود که انقلاب اسلامی را تاکنون حفظ کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهرام رسولی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بنده در دوران دفاع مقدس توفیق داشتم و در ستاد پیشتیبانی جنگ خدمت گذار رزمندگان اسلام بودم؛ مردم را در زمان جنگ مشاهده می کردیم که با عشق و علاقه و با وجود کمترین امکانات، اموال خود را به جبهه های دافع مقدس هدیه می کردند.

 
رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس گفت: مردم از دار و ندار خود می گذشتند و کمک های نقدی و غیرنقدی را به جبهه های جنگ تحمیلی کمک می کردند؛ به عنوان مثال به مردم اعلام می شد که رزمندگان به شکر، کنسرو و نان نیاز دارند، مردم خود با عشق و علاقه این اقلام را تهیه و به جبهه ها اعزام می کردند.
 
وی افزود: زمانی که بیش از 40 کشور به صدام کمک می کردند، مردم فهیم و آگاه ایران بودند که از جنگ تحمیلی پشتیبانی کردند؛ مردم و بسیج عمومی بود که انقلاب اسلامی را تاکنون حفظ کرده است.
 
رسولی با بیان اینکه امروز هم که کشور در وضعیت کرونا است، کمک های متعدد مردم در این زمینه را شاهد بودیم، اظهار کرد: مردم کمک های نقدی و غیرنقدی خود را با علاقه مانند زمان دفاع مقدس به جبهه مبارزه با کرونا اهدا می کنند.
 
وی اضافه کرد: اجرا سه مرحله کمک مومنانه در کشور و استان و آماده سازی اقلام اهدایی مردم برای اجرای چهارمین مرحله کمک مؤمنانه در اربعین شهادت امام حسین(ع) نشان دهنده این ایثار و از خودگرشتگی مردم است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1650959
ارسال نظر
نظرات