شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1650967
صبح امروز رخ داد؛

وقوع زمین لرزه ۵.۲ ریشتری در گلستان/ این زمین لرزه خسارات جدی دربر نداشت

وقوع زمین لرزه ۵.۲ ریشتری در گلستان/ این زمین لرزه خسارات جدی دربر نداشت
فرماندار مراوه تپه گفت: زلزله ۵.۲ ریشتری صبح امروز که در ۲۱ کیلومتری شهرستان مراوه تپه اتفاق افتاد، خسارات جدی دربر نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، امانگلدی ضمیر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: زلزله ۵.۲ ریشتری بامداد امروز مه در ۲۱ کیلومتری شهرستان مراوه تپه اتفاق افتاد، خسارات جدی دربر نداشت.

وی افزود:خوشبختانه این زلزله در شهرستان مراوه تپه تلفات جانی نیز نداشت و امکان دارد باعث ترک خوردن دیواره برخی منازل و جابجایی و آسیب به وسایل منزل شده باشد.

دهیاران در حال ثبت میزان خسارات هستند

قربانی بخشدار گلیداغ میزان شدت زمین لرزه را در این بخش کمتر اعلام کرد و گفت: با همه دهیاران تماس گرفتیم و در حال ثبت گزارشات مبنی بر میزان خسارات هستیم.

وی افزود: به دهیاران تاکید کردیم که راهنمایی های لازم را به مردم برای بیمه منازل خود داشته باشند، مبلغ بیمه منازل بسیار کم است و مردم می توانند به بخشداری مراجعه کنند تا ما نیز بهترین بیمه ها را به آنها معرفی کنیم .

حق شناس بخشدار مراوه تپه نیز گفت: در مراوه تپه هنوز خسارات احتمالی گزارش نشده ولی همه دهیاران در حال ارسال گزارشات خود هستند.

بخشدار مرکزی مراوه تپه شدت زمین لرزه را در خود شهر مراوه تپه بسیار قابل ملموس گزارش کرد و گفت: این زمین لرزه بزرگترین هشدار برای مردم بود که با مبلغ کم اقدام به بیمه منازل خود در برابر حوادث کنند.

لازم به ذکر است؛ در سال 9 و 16 دقیقه صبح امروز زمین لرزه شدیدی در منطقه مراوه تپه به وقوع پیوست که در بسیاری از مناطق روستایی و شهری احساس شده بود.

پس از این زمین لرزه 5 پس لرزه بالای 2.5 ریشتری در این منطقه ثبت شده که گزارش اولیه آن ها را در ذیل ملاحظه می کنید...

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1650967
ارسال نظر
نظرات