شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1650997
جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین:

۳۰۶ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها بستری هستند/ روند صعودی ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از کووید۱۹ در قزوین

۳۰۶ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها بستری هستند/ روند صعودی ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از کووید۱۹ در قزوین
منوچهر حبیبی، جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: متاسفانه روند آمار بیماران بستری و فوتی بر اثر ابتلا به کرونا تا حدودی نسبت به روزهای گذشته افزایش پیدا کرده؛ از این رو رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و بخش‌های اداری بیش از پیش ضروری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا در استان اظهار کرد: در جلسه گذشته ستاد کرونای استان مصوب شد که جلسات مدیران استانی محدود شده و حداکثر با حضور ۱۰ تا ۱۵ نفر برگزار شود.

وی افزود: در جلسه ستاد کرونا در استان قزوین از همه رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها و به ویژه رسانه ملی تقاضا کردیم که هرگونه بی‌توجهی‌ و سهل انگاری مربوط به کرونا را رسانه‌ای کرده و مردم را در جریان بگذارند.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین تصریح کرد: همچنین کمیته نظارت ما مامور پیگیری موضوع شده و توبیخ، تذکر و سایر مجازات‌هایی که در قانون و این دستورالعمل پیش‌بینی شده حتما در مورد دستگاه‌های اداری و کارمندی اجرایی خواهد شد.

67 بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند

وی با اشاره به وضعیت کرونا در استان عنوان کرد: استان قزوین به لحاظ کرونا همچنان در وضعیت قرمز قرار داد و هم اکنون ۳۰۶ بیمار کرونایی در سطح بیمارستان‌های استان بستری بوده و از این تعداد ۶۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

این مقام مسئول در پایان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ بیمار جدید با علائم ویروس کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان پذیرش شده و همچنین در شبانه‌ روز گذشته پنج بیمار بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند.

وی در پایان گفت: متاسفانه روند بیماران بستری و فوتی بر اثر ابتلا به کرونا تا حدودی نسبت به روزهای گذشته افزایش پیدا کرده و از این رو رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و بخش‌های اداری بیش از پیش ضروری است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1650997
ارسال نظر
نظرات