شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1651021
استاد دانشگاه البرزی مطرح کرد؛

مدیریت انقلابی دفاع مقدس؛ مدیریت غرب گرا و اشرافی را خلع سلاح کرد

مدیریت انقلابی دفاع مقدس؛ مدیریت غرب گرا و اشرافی را خلع سلاح کرد
صدرا کریمی گفت: غرب به دنیال پیاده سازی مدیریت اشرافی است تا مدیریت انقلابی دفاع مقدس را حذف کند، مدیریتی که در زمان بحران ها و مشکلات به شدت پاسخگو است و در زمان شیوع بیماری کرونا ما را به مرحله پیروزی نزدیک کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ استاد دانشگاه البرزی در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: عدالت محوری شعار اصلی و محوری نظام جمهوری اسلامی است. این شعار شاخص اصلی برای سنجش حرکت نظام و مسئولان آن در مسیر صحیح مبنی بر مبانی، اصول، آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی است.

صدرا کریمی ادامه داد: ساده زیستی مسئولان و کارگزاران نظام و برخورداری آنان از بیت المال در حد متعارف، یکی از نشانه های اصلی در حرکت مبتنی بر عدالت محوری مسئولان و کارگزاران است.

 وی افزود:  هر نوع فاصله گرفتن از ساده زیستی و برخوردار شدن غیر متعارف از بیت المال و سوگیری به سمت یک زندگی اشرافی توأم با تجمل گرایی و عافیت طلبی، نتیجه ای جز ذبح عدالت به عنوان اصلی ترین شعار انقلاب و نظام اسلامی در پی نخواهد داشت.

این مدرس دانشگاه تصریح کرد: تجمل گرایی، مصرف گرایی، و دورشدن از عدالت، بیانگر ترویج اشرافی گری در مرکز قوی ترین و کارآمدترین رسانه موجود در کشور است.

کریمی گفت: بسیاری از مشکلات و معضل های اجتماعی و فرهنگی امروز جامعه ما، ریشه در سیاست های اقتصادی گذشته دارد و این مشکلات عظیم ظرف چند سال حل نخواهد شد.

وی ادامه داد: شیوع اشرافی گری و مصرف گرایی، و اولویت یافتن رفاه فردی بر رفاه جمعی، کمرنگ شدن ارزشها را در پی خواهد داشت. به واقع می توان از تجمل گرایی و مصرف زدگی به عنوان ام الفساد همه رذایل نام برد.

این استاد البرزی افزود: مشکلات ناشی از مدیریت غرب گرا و اشرافی است که ناشی از پیاده نشدن مدیریت انقلابی دفاع مقدس در سیستم اجرایی کشور پیش از دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه مهمترین بیماری جوامع بنام تجمل که ریشه اصلی آن نابرابری و اختلافات اجتماعی و طبقاتی است، گفت: این فاصله طبقاتی باعث می شود ثروتمندان هر روز ثروتمندتر و فقیران هر روز فقیرتر شوند.

کریمی تاکید کرد: غرب به دنیال پیاده سازی این نوع مدیریت است که مدیریت انقلابی دفاع مقدس را حذف کند مدریتی که در زمان بحران ها و مشکلات به شدت پاسخگوست همان طور که در زمان شیوع بیماری کرونا مدیریت انقلابی ما را به مرحله پیروزی این ویروس نزدیک کرد.

این مدرس خاطر نشان کرد: پروژه نفوذ نیز به طور غیرمستقیم درصدد تغییر دیدگاه مدیران و مسئولان است تا با پیاده سازی سبک  مدیریت غربی ، مدیریت انقلابی فاع مقدس را کمرنگ جلوه دهد اما خوشبختانه این مدیریت به قدری پویا و زنده است که مدیریت غرب را خلع سلاح می کند.

وی ادامه داد:همان مدیریتی که دفاع مقدس را اداره کرد، هم اکنون در سیستم نظامی و دفاعی کشور در حال فرستادن ماهواره به فضا، تولید پیشرفته ترین موشک ها، تولید جنگنده و ده ها موفقیت چشمگیر دیگر است.

کریمی در خاتمه گفت: همانطور که توانستیم با مدیریت جهادی بسیاری از روستاهای محروم را آباد کنیم، آبادانی را به روستاها بردیم و خوشبختانه اکنون تمامی روستاهای کشور با همت مدیریت جهادی دفاع مقدس از محرومیت نجات پیدا کردند لذا مدیریتدفاع مقدس در همه زمینه ها مشگل گشاست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651021
ارسال نظر
نظرات