شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1651038

تیم خانه دختر در شبکه نمایش خانگی/حامد بهداد و سحر دولتشاهی اولین بازیگران «هنگامه»

تیم خانه دختر در شبکه نمایش خانگی/حامد بهداد و سحر دولتشاهی اولین بازیگران «هنگامه»
در حالی که این روزها شبکه خانگی محل مناقشه بین وزارت ارشاد و صدا و سیما شده پروژه های زیادی در سکوت خبری پیش تولید خود را آغاز کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در حالی که این روزها شبکه خانگی محل مناقشه بین وزارت ارشاد و صدا و سیما شده پروژه های زیادی در سکوت خبری پیش تولید خود را آغاز کرده اند.

در حالی که این روزها پیش تولید سریال نمایش خانگی «هنگامه» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته در سکوت خبری ادامه دارد و حامد بهداد هم حضورش در این سریال قطعی شده؛ سحر دولتشاهی هم به عنوان اولین بازیگر این سریال انتخاب شد.

«هنگامه» سریال نمایش خانگی به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته است که پیش تولیدش را در سکوت خبری طی کرده و منتظر دریافت مجوزی هستند که بنا بر دلایلی هنوز دریافت نکرده اند.

 شنیده ها از حضور حامد بهداد و سحر دولتشاهی به عنوان اولین بازیگران در این سریال خبر می دهد. «هنگامه» اولین سریال نمایش خانگی شهرام شاه حسینی بعد از فیلم های سینمایی «کلاغ پر»، «زن ها فرشته‌اند»، «کمین» و «خانه دختر» است که به مرحله فیلمبرداری رسیده است.

«هنگامه» سریال نمایش خانگی است به تهیه کنندگی محمد شایسته که بنا بر دلایلی مجوزش صادر ولی به سازندگان داده نشده است که همین موضوع شائبه هایی پیرامون این سریال به وجود آورده است و مشخص نیست که داستانش همانند فیلم «خانه دختر» جنجالی است یا یک ملودرام ترکیه ای را شاهد خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

منبع:سینما ایده آل
 

https://www.dana.ir/1651038
ارسال نظر
نظرات