شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1651043
فرمانده سپاه تربت حیدریه:

محافظه کاری خنجر بر حنجره انقلاب است

محافظه کاری خنجر بر حنجره انقلاب است
ناصری موحد گفت: امروز محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است و روحانیون باید روشن، مبین و واضح بیان کنند تا مردم در زمینه بصیرت افزایی رشد پیدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ دکتر احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه تربت حیدریه صبح امروز در دیدار با اساتید و طلاب حوزه های علمیه تربت حیدریه اظهار داشت: ما پرورش یافته مکتب امام حسین علیه السلام هستیم و به قول شهید اوینی چه جنگ باشد چه نباشد راه ما از کربلا می گذرد و سردار دلها حاج فاسم سلیمانی هم کار را تمام کرد و فرمود ما ملت امام حسینیم و ایران قرارگاه حسین بن علی علیه السلام است.

وی خاطر نشان کرد: ما مدعی هستیم آن کشور و نظامی که در برابر استکبار جهانی ایستاده ایران است و شهدای زیادی برای این اقتدار و عظمت تقدیم کرده، از رییس جمهور و نخست وزیر نمونه شهیدان رجایی و باهنر تا شهید بهشتی قوه قضاییه، که همه در راه عزت انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه بیان کرد: انقلاب ما انقلاب عزت و دنباله رو هیهات مناالذله امام حسین علیه السلام است و آنچه که در عزت حسینی نهفته است مبارزه با استکبار و در این راه روحانیون باید پیشقراول باشند.

وی افزود: امروز محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است و روحانیون باید روشن مبین و واضح بیان کنند تا مردم در زمینه بصیرت افزایی رشد پیدا کنند.

سرهنگ ناصری موحد گفت: ما اهل جناح و حزب نیستیم بلکه ولایت مداریم و هرآنچه که راهبرد و سیاست رهبری است باید تا پایین ترین سطح رده خود آن را تببین کنیم.

وی بیان کرد: امروز برای دفاع از انقلاب باید از آبروی خود مایه بگذاریم و با کلام نافذ از انقلاب و نظام اسلامی دفاع کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651043
ارسال نظر
نظرات