شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1651057
عضو هیئت رئیسه اتحادیه صنف طلا مرکز مازندران:

دلار به چندقدمی کانال 30 هزار تومانی رسید/سکه در رویای فتح 14 میلیونی!

دلار به چندقدمی کانال 30 هزار تومانی رسید/سکه در رویای فتح 14 میلیونی!
محمدرضا نصیری گفت: هر دلار در بازار امروز با ورود به کانال 29 هزار تومانی در چند قدمی ورود به کانال 30 هزار تومانی قرار دارد و بنا بر پیش‌بینی‌ها، ورود دلار به کانال 30 هزار تومانی طی 24 ساعت آینده، دور از انتظار نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین اتفاقات بازار ارز، سکه و طلا در استان می‌گوید: از صبح امروز، قیمت‌ها در بازار سکه، طلا و دلار، ترمز بریده است و سرسام آور، رو به بالا در حرکت است.

وی افزود: هر دلار در بازار امروز با ورود به کانال 29 هزار تومانی در چند قدمی ورود به کانال 30 هزار تومانی قرار دارد و بنا بر پیش‌بینی‌ها، ورود دلار به کانال 30 هزار تومانی طی 24 ساعت آینده، دور از انتظار نیست.

عضو هیئت رئیسه اتحادیه صنف طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: یک گرم طلای 18 عیار در بازار امروز، به یک میلیون و 260 هزار تومان رسیده و هر مثقال نیز قیمت 5 میلیون و 453 هزار تومانی را از خود به ثبت رسانده است.

این فعال صنفی بازار طلا، ادامه داد: هر سکه تمام بهار آزادی در معاملات امروز با نرخ 13 میلیون و 355 هزار تومان، نیم سکه 7 میلیون و 150 هزار تومان و ربع سکه 4 میلیون و 150 هزار تومان، دادوستد شد.

نصیری در خصوص چرایی روند افزایشی قیمت دلار در بازار، گفت: با آزاد شدن پروازهای خارجی از کشور، مسافران نیازمند خرید ارز هستند و این افزایش تقاضا، روند افزایشی نرخ دلار را تسریع بخشید.

وی در خصوص تاثیر بازار بورس بر بازار طلا، متذکر شد: طی روز جاری مجددا عرضه و تقاضای بازار بورس به هم ریخت و دوباره فروش آن کم و سرمایه ‌گذاران رو به بازار طلا خواهند آورد.

به گفته این فعال صنفی، اگر نوسانات رو پایین اونس جهانی در بازار طلا نبود، قیمت‌های داخلی در بازار سکه و طلا، در پله‌های بالاتری ایستاده بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651057
ارسال نظر
نظرات