شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1651074
رئیس کمسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز؛

قرارداد خرید 20 دستگاه اتوبوس شهری/ معلوم نیست اتوبوس‌ها را تحویل دهند یا نه!

قرارداد خرید 20 دستگاه اتوبوس شهری/ معلوم نیست اتوبوس‌ها را تحویل دهند یا نه!
بهشتی گفت: به تازگی قراردادی با ایران خودرو دیزل برای تولید و خرید 20 دستگاه اتوبوس بسته شده که امیدواریم این مورد به سرانجام برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدباقر بهشتی در گفت‌وگو با آناج در خصوص خریداری اتوبوس‌های شهری توسط شهرداری تبریز اظهار داشت: در سالهای گذشته خرید اتوبوس همواره در بودجه شهرداری در نظر گرفته می‌شد اما چون نه تولید داخلی و نه واردات وجود نداشت، اتوبوس‌های جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی تبریز اضافه نشده است.

وی با اشاره به قرارداد شهرداری تبریز با ایران خودور دیزل برای تولید اتوبس‌های شهری گفت: شهرداری اخیرا قراردادی با ایران خودرو دیزل برای تولید و خرید 20 دستگاه اتوبوس بسته شده که امیدواریم این مورد به سرانجام برسد، درسالهای گذشته اگر ناوگان شهری ما نوسازی نشده به این دلیل بود که نه تولید داخل داشتیم و نه مجوز واردات.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در پاسخ به این سوال که چرا تعداد بیشتری اتوبوس خریداری نشده است، عنوان کرد: مشکل مالی درباره خرید اتوبوس در شهرداری تبریز وجود ندارد اما مساله اینجاست که معلوم نیست که این شرکت بتواند این تعداد اتوبوس‌ها را تولید و تحویل دهد یا خیر. ممکن است بعدا بگویند که نتوانستند اتوبوس‌ها را تولید کنند.

وی در خصوص فرسودگی اتوبوس‌های شهری تبریز گفت: اتوبوس‌ها دوره استهلاک دارند اما با توجه به مشکلات خرید یا واردات اتوبوس‌ها در سالهای گذشته،اتوبوس‌های شهری بازسازی شده‌اند و اشکالات فنی آنها برطرف می‌شود تا مشکلی پیش نیاید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651074
ارسال نظر
نظرات