شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1651158
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ستاد کرونا تاکید کرد؛

لزوم برخورد جدی با تخلف احتمالی در خصوص کارانه‌های کادر درمان علوم پزشکی یاسوج

لزوم برخورد جدی با تخلف احتمالی در خصوص کارانه‌های کادر درمان علوم پزشکی یاسوج
کلانتری خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: عده‌ای از بیرون کار و تلاش شما را نظاره می‌کنند و اگر نگاه‌های کارشناسی باشد با انتقاد خود سبب کمک به کادر درمان می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد کرونا با تبریک هفته دفاع مقدس و با درود بر بنیان گذار کبیر انقلاب و خانواده شهداء و ایثارگران و جانبازان، گفت: امروز سالروز شکست حصر آبادان و عملیات ثامن الائمه است که همه مردم نیروی نظامی برای لبیک به ندای امام گام برداشتند و این حصر را شکستند.

حسین کلانتری با تشکر از کادر درمان و پرسنل بیمارستان کرونا در استان، گفت: همه مردم باید قدر دان کادر درمان باشند. 
 
وی افزود: آمار مبتلایان از میانگین کشوری پیشی گرفت، یکی از پیامدهای مثبت افزایش نمونه‌گیری‌ها بوده که در سطح استان موفقیتی محسوب می‌شود اما پیامد منفی آن همانند افزایش آمار مبتلایان نسبت به کشور است.
 
کلانتری گفت: فراگیری کرونا در استان وجود دارد و باید مراقب بود و دانشگاه علوم پزشکی موفقیت های زیادی داشته است، بیمارستان‌های جوان و تجهیزات  وجود دارد اما اگر با موج خطر مواجه شویم تلفات زیادی خواهیم داشت، بنابراین باید استفاده  از ماسک توسط دستگاه ها در دستور کار قرار گیرد و اگر دستگاهی رعایت نکرد باید برخورد شود.
 
کلانتری با اشاره به پاساژهای استان  عنوان کرد: انهایی که رعایت نکردند برخورد کنید و اصنافی که رعایت می کنند مورد قدردانی قرار گیرند، به دنبال این هستیم همه آحاد جامعه پروتکل ها را رعایت کنند و رعایت دستوالعمل ها قطعا ورود به بیمارستان ها را کاهش و نهایتا کنترل بیماری و کاهش مرگ و میر صورت می گیرد.
 
وی افزود: باید از تمام ظرفیت های استان از قبیل فرمانداری ها، شوراها، بخشداری ها برای رعایت پروتکل ها بهره گرفته شود.
 
استاندار خطاب به رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: برخی از رانندگان  پروتکل ها را رعایت کردند کار خوبی صورت گرفت اما همچنان باید رعایت پروتکل‌ها در دستور کار قرار گیرد.
 
کلانتری گفت: کهگیلویه و بویراحمد در ستاد کرونا  از جنبه رعایت پروتکل ها رتبه اول در کشور را دارا بود و اگر این موضوع را به ۸۰ درصد برسانیم تاثیرات مثبت آن در آینده مشخص می شود.
 
کلانتری گفت: از پلیس +۱۰ برای رعایت پروتکل ها تشکر می‌کنیم و همچنان باید ادامه پیدا کند.
 
وی افزود: وضعیت مدارس نسبت به سایر کشور مناسبت تر بود و به تشویق مدارس موفق برای افزایش رعایت پروتکل ها در دستور کار قرار گیرد.
 
کلانتری خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: عده ای از بیرون کار و تلاش شما را نظاره می کنند و اگر نگاه های کارشناسی باشد با انتقاد خود سبب کمک به کادر درمان می شوند، از طرفی کسانی که مطلب می نویسند مطالب را کامل ذکر کنند، در خصوص کارانه ها کادر درمان اگر تخلفی  شده برخورد کنید و اگر  تخلفی صورت نگرفته باشد آرامش روحی و روانی کادر درمان را با مطالب غیر واقعی سلب نشود.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1651158
ارسال نظر
نظرات