شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651393
صبح امروز صورت گرفت؛

بازدید معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از شبکه اطلاع رسانی مرصاد

بازدید معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از شبکه اطلاع رسانی مرصاد
بهرام میرزایی, معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه امروز یکشنبه با حضور در دفتر شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از فعالیت های این مجموعه خبری بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  بهرام میرزایی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: شبکه های اجتماعی به یک جزء جدایی ناپذیر در زندگی جوانان تبدیل شده است.

وی خاطر نشان کرد: امروزخطر فضای مجازی و بستر اینترنت از خطراتی که در بیرون از خانه فرزندان و نسل جوان ما را تهدید می کند بیشتر است.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: اینترنت فقط یک بسترسرگرم کننده نیست، این فضا علاوه برامکانات و ایجاد بستر تعاملی سریع و راحت می تواند قتلگاه خطرناکی برای نسل جوان باشد.

وی ادامه داد: به جهت اینکه امکان کامل کنترل و هدایت فضای مجازی، متناسب با سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جوامع وجود ندارد، مخاطرات و تهدیداتی متوجه جوامع مختلف است و طبیعتا کشور ما هم از این آسیب ها در امان نیست.

این مسئول خاطر نشان کرد: هر اندازه که به صورت هدفمند و مقتدرانه در این فضا حاضر و فعال باشیم، برکات و آثار آن در جامعه قابل لمس خواهد بود.

 

انتهای پیام/

  • 1
  • 2
  • 3
https://www.dana.ir/1651393
ارسال نظر
نظرات