شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651479
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان خبر داد؛

معرفی شهیدان و قصه‌گویی از دوران دفاع مقدس در فضای مجازی

معرفی شهیدان و قصه‌گویی از دوران دفاع مقدس در فضای مجازی
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به تعطیلی تمام فعالیت‌های حضوری این کانون به دلیل شیوع بیماری کرونا گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، معرفی کتاب‌ها، شخصیت‌ها، فرماندهان و شهیدان و زندگی‌نامه و وصیت‌نامه آنان در فضای مجازی، یکی از موثرترین برنامه‌هایی است که مربیان این کانون در سطح استان برای اعضا اجرا می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا نوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در زمانی که کلاس‌های کانون به صورت حضوری تشکیل می‌شود نیز برنامه‌های متنوعی از قبیل تئاتر، سرود، معرفی کتاب با موضوع دفاع مقدس و همچنین برگزاری انجمن‌های مختلف داریم اما اکنون به دلیل تعطیلی تمام فعالیت‌ها این برنامه‌ها فقط در فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر معرفی شخصیت‌ها و شهدا، برنامه قصه‌گویی دفاع مقدس از طریق فضای مجازی هم اجرا می‌شود.

نوری با بیان اینکه اعضا و مربیان استان زنجان در بخش قصه‌گویی در سطح کشور، خوب درخشیده‌اند، افزود: این مربیان، کتابی در مورد یک شهید را مطالعه کرده و آن را در قالب قصه‌گویی در فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان تعریف می‌کنند.

وی تصریح کرد: برنامه‌های دفاع مقدس در قالب فضای مجازی، مهم و اثرگذار بوده و بازخوردهای بسیار مطلوبی هم داشته است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: یکی دیگر از برنامه‌های این کانون به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، دیدار و برقرار ارتباط با خانواده همکارانی است که بستگان درجه یک آن‌ها جزو شهدا، آزادگان و ایثارگران هستند.

وی با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای اجرای برنامه‌ها منتظر مناسبت نمی‌ماند، اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدای کودک و نوجوان دانش‌آموز نیز در برنامه‌های کانون قرار دارد و هر هفته، دیدار با خانواده یک از آن‌ها انجام می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651479
ارسال نظر
نظرات