شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651507
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم:

الگوپذیری از دفاع مقدس یک ضرورت مهم برای کشور است

الگوپذیری از دفاع مقدس یک ضرورت مهم برای کشور است
محمدنیا بیان اینکه الگوپذیری از دفاع مقدس و ابعاد همه جانبه آن یک ضرورت مهم برای کشور است، گفت: دفاع مقدس یک دانشگاه است که باید از تمام ظرفیت‌های آن برای پیشبرد اهداف نظام استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرگرد اسماعیل محمد نیا فرمانده سپاه شهرستان جاجرم در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهارکرد: دفاع مقدس یک دانشگاه است که باید از تمام ظرفیت‌های آن  برای پیشبرد اهداف نظام  استفاده کرد و روحیه جهادی رزمندگان را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا بتوانیم مشکلاتی که امروزه با آن روبرو هستیم را برطرف کنیم.

وی افزود: دفاع مقدس ما برگرفته از قرآن و قیام عاشورا است که باید قدردان آن بوده و اجازه ندهیم دشمن، دفاع مقدس را کمرنگ جلوه دهد.

محمدنیا با بیان اینکه دفاع مقدس قسمتی از تاریخ کشور بود، که تنها محدود به آن دوران نمی شود؛ بلکه اتفاقات و ثمره های حاصل از این دفاع عزتمندانه همواره بسترهای اقتدار و عزت امروز را فراهم کرده گفت:موضوع الگوپذیری از دفاع مقدس و ابعاد همه جانبه آن یک ضرورت مهم برای کشور و نظام برای عرصه های مختلف نظامی و غیر نظامی  است و نباید هرگز فراموش کنیم که تمام داشته های امروز حاصل مجاهدت و مقاومت رزمندگان، جانبازان و شهدا است.

وی گفت: امروز دشمن با تمام توان در جنگ اقتصادی خواهان از بین بردن نظام اسلامی بوده و در این راستا باید با تاسی از دوران دفاع مقدس از این پیچ عبور کنیم که انشأالله نیز همانند سال‌های جنگ پیروز خواهیم شد.

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم ابراز داشت: یقینا راه حل مشکلات امروز در جنگ اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی با بهره گیری از ارزشهای دفاع مقدس و تربیت یافتگان دانشگاه دفاع مقدس، برطرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه پاسداری از خون شهدا امروز با خدمت کردن به مردم و رسیدگی به مشکلات متعددی که جامعه را فراگرفته است میسر می‌شود گفت: اگر می‌خواهیم ارزش ها و اصول انقلاب را در جامعه ترویج شود لازم است که برمبنای آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس به انجام وظایف و مسؤولیت‌های خود بپردازیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651507
ارسال نظر
نظرات