شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651509
امام جمعه لنده مطرح کرد؛

ترویج سبک زندگی فانتزی/ توجه والدین به اصول تربیت فرزند و سبک زندگی ایرانی اسلامی+تصاویر

ترویج سبک زندگی فانتزی/ توجه والدین به اصول تربیت فرزند و سبک زندگی ایرانی اسلامی+تصاویر
حجت الاسلام محمودی اصل در نشست روشنگری سبک زندگی ایرانی اسلامی در لنده گفت: عدم توجه به مبانی بنیادین خانواده و فاصله گرفتن از ارزش ها و آرمان های یک زندگی ایده آل باعث ترویج سبک زندگی فانتزی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، امام جمعه شهرستان لنده در نشست روشنگری سبک زندگی ایرانی اسلامی که به همت معاونت اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج لنده به مناسبت هفته دفاع مقدس  برگزار شد گفت: دفاع مقدس ما یک گنجینه ارزشمند در حوزه های مختلف بود که باعث ترویج باورها، اندیشه ها، ایثار و از خودگذشتگی در جامعه شده است.

وی افزود: سبک زندگی یکی از مهمترین مسائل در پایداری و تحکیم بنیان خانواده است که توجه به اصول و روش های آن می تواند مسیری زندگی را برای همه اقشار به خصوص زوجین فراهم کند.

حجت الاسلام محمودی اصل تصریح کرد: لقمه حرام نقش مهمی در تربیت فرزند و سبک زندگی انسان دارد لذا خانواده ها باید در بحث حلال و حرام بودن درآمد خود نهایت دقت لازم را داشته باشند.

وی در ادامه تاکیدکرد: توجه به معنویت در خانواده ها مهمترین اصل در ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی است که باید در تربیت فرزندان حتما به آن توجه شود.

محمودی اصل گفت: الگو گیری مناسب برای سبک زندگی می توانید باعث تحول در زندگی شود که این مهم می تواند به تعمیق باورها و اندیشه های مناسب در زندگی شود.

در ادامه نیز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: برگزاری چنین نشست های روشنگری می تواند به ارتقای سطح کمی و کیفی خانواده ها کمک کنند.
 
وی تاکیدکرد: برنامه های خوبی از سوی معاونت اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج لنده برای آموزش خانواده ها، ترویج سبک زندگی، کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان در طول طول با رعایت پروتکل های بهداشتی خواهیم داشت.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651509
ارسال نظر
نظرات