شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:30 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651587
جانشین فرمانده سپاه استان قزوین:

اصحاب رسانه برای انتشار اخبار امیدآفرین تلاش کنند/ ارزش‌های دفاع مقدس باید در جامعه نهادینه شود

اصحاب رسانه برای انتشار اخبار امیدآفرین تلاش کنند/ ارزش‌های دفاع مقدس باید در جامعه نهادینه شود
عباس برزگر، جانشین فرمانده سپاه استان قزوین گفت: در دوران دفاع مقدس کشور فاقد امکانات و تجهیزات لازم بود اما شجاعت، ایثار، مردانگی و همت ایثارگران و رزمندگان سبب پیروزی کشور شد که همه این ارزش‌ها باید در جامعه کنونی نهادینه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به نقل از صبح قزوین؛ عباس برزگر ظهر امروز در نشست صمیمی اصحاب رسانه رزمنده که به همت بسیج رسانه استان در سالن جلسات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد قزوین برگزار شد؛ اظهار کرد: ما نباید از سویی دشمنی دشمنان کشور و از سوی دیگر توانمندی داخلی خود را در مقابله با دشمنان این مرزوبوم و رفع مشکلات و کمبودها فراموش کنیم.

وی افزود: باید به نحو شایسته‌ای از توانایی و امکانات داخلی برای تحقق اهداف انقلاب و نظام بهره بگیریم؛ همچنانکه در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با وجود اینکه ساختار سیاسی کشور بهم ریخته و مشکلات اقتصادی و کمبودها به مراتب بدتر از اکنون بود اما توانستیم پیروز شویم.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان تصریح کرد: از مصادیق بارز در دفاع مقدس تبعیت محض همه رزمندگان و آحاد جامعه از امام راحل بود؛ دوم اینکه وحدت رویه بین همه مسئولان و جامعه ساری و جاری بود به طوریکه با همت مردم خیر 1700 کامیون از قزوین به جبهه‌های جنگ اعزام شد که نشان از همدلی و همراهی بین مردم و مسئولان بود.

 

برزگر با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی عامل مهم پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس بود؛ گفت: در دوران دفاع مقدس همه مردم متوجه جنگ بوده و برای رفع مشکلات و پیروزی کشور تلاش می‌کردند؛ اما اکنون که در جنگ اقتصادی دشمن قرار داریم آنطور که شایسته است کسی این موضوع را باور نکرده و جدی نگرفته است.

این مقام مسئول عنوان کرد: اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها در انتشار و انعکاس اخبار دقت داشته باشند و اخبار را صحیح و به هنگام به مردم منتقل کنند و مراقب باشند اخبار منتشر شده موجب ایجاد اختلاف و تفرقه و تشویش در جامعه نشود بلکه امید آفرین باشد. مسئولان نیز باید به دنبال ایجاد وحدت و انسجام ملی باشند تا مردم دلسرد و ناامید نشوند.

 

وی ابراز کرد: در دوران دفاع مقدس کشور فاقد امکانات و تجهیزات لازم بود اما شجاعت، ایثار، مردانگی و همت ایثارگران و رزمندگان سبب پیروزی کشور شد که همه این ارزش‌ها باید در جامعه کنونی نهادینه شود.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان در پایان تاکید کرد: باید جلساتی برای تشریح و بررسی چگونگی این موضوع که چرا در دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با وجود محدودیت نیرو و مشکلات ساختار سیاسی، کمبود بودجه و اعتبارات و کمبود توان و تجربه و دشمنی همه دشمنان پیروز شدیم؛ تشکیل شود.

گفتنی است؛ در این جلسه آقایان موسوی، قدوسی فر، علیمحمدی، توده فلاح و اسدالله طاهرخانی به بیان دیدگاه و خاطره پرداختند.
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1651587
ارسال نظر
نظرات