شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651748
فرماندار اردل:

ایران به‌عنوان ملتی مقاوم در دل تحریم‌ها، کمر استکبار را شکست

ایران به‌عنوان ملتی مقاوم در دل تحریم‌ها، کمر استکبار را شکست
فرماندار شهرستان اردل گفت: تحریم ملت را در دوران مقدس قوی تر کرد و با توجه به اینکه در آن زمان همه کشورها بر علیه ایران بودند توانستیم با دست خالی پیروز میدان نبرد شویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود کیانی فرماندار شهرستان اردل در گفت و گو  با خبرنگار جهانبین نیوز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس به جهان ثابت کرد که دشمن نمی تواند چشم طمع به خاک ایران داشته باشد و هر کسی چنین خیالی دارد جنگ هشت ساله ایران و ذلت و خواری دشمنان ایران اسلامی را مطالعه و سرنوشت طمع کاران و دشمنان ایران را عبرت قرار دهد.

کیانی اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت های رزمندگان اسلام در جنگی است که همه مستکبران جهان در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار گرفتند و این مقاومت ملت ایران، اقتدار، قدرت نظامی و دفاعی کشور را به جهان نشان داد و دنیا قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت شناخت.

وی با بیان اینکه  تحریم ملت را در دوران مقدس قوی تر کرد و با توجه به اینکه  در آن زمان همه کشورها  بر علیه ایران بودند توانستیم با دست خالی پیروز میدان نبرد شویم افزود: دوران دفاع مقدس، راز و رمز ایستادگی مردم در آن دوران را جویا شدند تا چراغ راهی باشد برای شرایط امروز کشور و عبور موفق از مسائلی که ملت ایران را تحت فشار قرار داده است.

فرماندار اردل بیان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و جانفشانی های مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است که در چهل سال پیش، برای حفاظت از مرز و بوم کشور با تاسی از سید و سالار شهیدان و فرهنگ عاشورایی حماسه آفریدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651748
ارسال نظر
نظرات