شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651798
نماینده مردم زاهدان در مجلس عنوان کرد؛

هشت سال دفاع مقدس تبلور عینی مقاومت و پیروزی/ مردم قدرت اصلی انقلاب اسلامی هستند

هشت سال دفاع مقدس تبلور عینی مقاومت و پیروزی/ مردم قدرت اصلی انقلاب اسلامی هستند
فدا حسین مالکی گفت: ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی نه تنها یک وجب از خاک کشور را به دشمن نداد بلکه به عنوان یک ملت سربلند در دنیا شناخته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: جنگ تحمیلی در ابتدای شکل گیری تجربه ای گران سنگ در قالب دفاع ملت ایران در برابر استکبار جهانی داشت شاید چنین اتفاقی برای هیچ یک از انقلاب های دنیا نیفتاده باشد که بعد از مدت کوتاهی از پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی برکشور وارد شد.

وی افزود: ملت ایران هشت سال جنگید و نه تنها یک وجب از خاک کشور را به دشمن نداد بلکه به عنوان یک ملت سربلند در دنیا شناخته شد هشت سال دفاع مقدس تبلور عینی مقاومت و پیروزی است که کمتردر دنیا سابقه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی به عنوان قدرت منطقه مطرح شده، مرهون هشت سال دفاع مقدس است و اگرچه در این چهار دهه از پیروزی انقلاب در افزایش قدرت نظامی و دفاعی موفق بودیم اما قدرت ملی جمهوری اسلامی ایران ایران به پشتوانه ملت و نه تسلیحات نظامی به دست آمده است و سبب شده تا قدرت های دنیا در برابر قدرت جهانی انقلاب اسلامی ایران تسلیم شده اند.

مالکی تاکید کرد: متاسفانه فرهنگ ارزشمند اخلاص و ازخودگذشتگی که در رزمندگان بود به مرور در مدیران ارشد نظام کمتر شده و این نقص بزرگی است و باید اعتراف کنیم از ارزش های اولیه انقلاب اسلامی خیلی فاصله گرفته ایم و نگرانی ملت نیز از این است، امیدوارم با مجلس و دولت انقلابی، در آینده بتوانیم به ارزش های واقعی انقلاب دست پبدا کنیم و مشکلات اقتصادی و معیشتی برطرف شود.

وی ادامه داد: تاکنون هر کجا که به خود تکیه کردیم موفق بودیم و  اگر در همه مسائل و مشکلات کشور ، نگاه به درون داشته باشیم بدون شک مشکلات کشور برطرف می شود در همین راستا ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در نسل های بعد از دفاع مقدس ضروری است و انقلاب را بیمه می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651798
ارسال نظر
نظرات