شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651803

لیگ برتر کشتی فرنگی| کشتی گیران، مربیان، داوران و عوامل اجرایی تست کرونا دادند/ توصیه های دبیر به کشتی گیران

لیگ برتر کشتی فرنگی| کشتی گیران، مربیان، داوران و عوامل اجرایی تست کرونا دادند/ توصیه های دبیر به کشتی گیران
از نفرات حاضر در مسابقات دور رفت در گروه الف رقابت های کشتی فرنگی بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی جام یادگار امام (ره) تست کرونا گرفته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دور رفت بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) درگروه الف، از فردا و به مدت 2 روز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

با توجه به دریافت مجوز فدراسیون کشتی از معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری این مسابقات با رعایت پروتکل های بهداشتی، صبح امروز (دوشنبه) و در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی از نفرات حاضر در این مسابقات اعم از کشتی گیران، مربیان، داوران و عوامل اجرایی آزمایش کرونا گرفته شد.

همچنین تمامی تیم ها نیز موظف به رعایت پروتکل های اعلامی از سوی وزارت بهداشت برای حضور در این مسابقات هستند.

رئیس فدراسیون کشتی نیز با حضور در جمع کشتی گیران و مربیان شرکت کننده در این مسابقات توصیه هایی را به آن ها داشت.

علیرضا دبیر از کشتی گیران خواست رفتار و منش جوانمردی را رعایت کنند و نسبت به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار تیم های حاضر در لیگ قرار داده و مسابقات نیز از تلویزیون به صورت زنده پخش خواهد شد، برای من موضوعات اخلاقی بسیار مهم است و امیدوارم که شاهد رقابت های خوب و بدون حاشیه ای باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651803
ارسال نظر
نظرات