شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651804
در کوران وضعیت قرمز تهران ؛

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر با علائم کرونا بستری شد/ کرونا شورای شهر تهران را تعطیل می‌کند؟

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر با علائم کرونا بستری شد/ کرونا شورای شهر تهران را تعطیل می‌کند؟
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران به دلیل علائم ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد و صحن شورای شهر نیز برای فردا تشکیل نمی‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران به دلیل علائم شدید ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.

صدراعظم نوری طی روزهای گذشته در صحن شورای شهر حضور یافته و با افراد مختلف در شورا در ارتباط بوده است. موج سوم کرونا چند روزی است که آغاز شده و به آمار مبتلایان به کرونا در ساختمان بهشت افزوده شده است. امروز هم معاونت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای شهر تهران اعلام کرد فردا صحن شورا برگزار نمی‌شود. 
 
آرش میلانی، ناهید خداکرمی دو عضو دیگر کمیسیون سلامت شورای شهر همچنین یزدانی معاون خدمات شهری شهردار تهران از جمله افرادی بوده‌اند که طی روزهای اخیر ارتباط بیشتری با صدراعظم نوری داشته و خبرنگاران زیادی نیز در صحن شورا حضور داشته‌اند.
 
هر چند برخی اعلام کرده‌اند هنوز نتیجه قطعی تست کرونای رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر اعلام نشده ولی احتمال ناقل بودن اعضای شورای شهر در حال حاضر بسیار زیاد است.
 
به گزارش فارس، مدتی پیش علی اعطا و محمد علیخانی دو عضو دیگر شورای شهر نیز مبتلا به کرونا شدند که پس از بهبودی و گذراندن دوران قرنطینه فعالیت خود را در شورای شهر آغاز کردند.
 
انتهای پیام/
منبع: فارس
https://www.dana.ir/1651804
ارسال نظر
نظرات