شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651811
در مراسم تقدیر از فرمانده سپاه انصارالحسین(ع):

اگر دچار سستی شویم تمام رشادت‌های شهدا بر باد خواهد رفت

اگر دچار سستی شویم تمام رشادت‌های شهدا بر باد خواهد رفت
به مناسبت هفته دفاع مقدس نماینده ولی فقیه در استان همدان به همراه جمعی از مسئولین از فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) تقدیر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ آیت الله حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در آخرین روز از هفته دفاع مقدس، به همراه استاندار و رئیس صداوسیمای همدان از سردار مظاهر مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین ع تقدیر و تجلیل کرد.

آیت الله شعبانی در این دیدار گفت: امروز باید مراقب باشیم تا دچار سستی، تنبلی و کم کاری نشویم چرا که راز پویا ماندن دفاع مقدس ادامه دادن مسیر شهداست.

وی افزود: اگر دچار تنبلی و سستی شویم تمام زحمات و رشادت‌هایی که شهدای ما به خاطر آن جان خود را فدا کردند بر باد خواهد رفت.

امام جمعه همدان یکی از نشانه‌های قدردانی جامعه از ایثارگران را درک مقام و منزلت آنها دانست و تاکید کرد: باید قدردان نعمت امنیت در کشور باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان در پایان گفت: رهبر معظم انقلاب از شهدای همدان با عبارت شهدای برجسته یاد کرده‌اند و در فرمایشات اخیر خود هم نام شهید خوش لفظ را بیان کردند که این مسئله مسئولیت ایثارگران عرصه جهاد را در همدان را سنگین تر می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651811
ارسال نظر
نظرات