شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651880
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی:

موضوع اعطای دناپلاس به نمایندگان را به تصمیم هیأت رئیسه مجلس واگذار کردیم

موضوع اعطای دناپلاس به نمایندگان را به تصمیم هیأت رئیسه مجلس واگذار کردیم
کیومرث سرمدی با بیان اینکه امکانات ما به عنوان یک نماینده برای سرکشی از حوزه انتخابیه و بررسی امورات در حد رئیس یک اداره در شهر کوچک هم نیست، گفت: موضوع خودرو به نمایندگان را به تصمیمات هیأت رئیسه واگذار کرده و با تصمیمات آنان اعلام نظر خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، در خصوص اختصاص یک دستگاه دنا پلاس به برخی از نمایندگان مجلس و انصراف و یا عدم انصراف خود از دریافت این خودرو، اظهار کرد: ما نمایندگان در جریان این قصه نبودیم و هیأت رئیسه تصمیم می‌گیرد که چگونه مشکلات نمایندگان را حل کند.

وی ادامه داد: در همه دوره‌های مجلس امکانات در اختیار نمایندگان مجلس قرار می‌گیرد که امکانات ما به عنوان یک نماینده برای سرکشی از حوزه انتخابیه و بررسی امورات در حد رئیس یک اداره در شهر کوچک هم نیست.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: اکثر ما نمایندگان که برای اولین دوره مجلس حاضر شدیم، حداقل امکانات را برای سرکشی از حوزه انتخابیه و بررسی مشکلات مردم نداریم.

وی با بیان اینکه در اختیار گذاشتن وسیله و امکانات برای نمایندگان در همه دوره‌ها بوده، افزود: البته وسایل گران قیمت‌تر از این زمان مطرح بوده است.

سرمدی تصریح کرد: ما عرض مان این است که حداقل امکانات را به من نماینده بدهند که بتوانم از حوزه انتخابیه خود بازدید کنم و مشکلات را بررسی و حل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما این موضوع را به تصمیمات هیأت رئیسه واگذار کرده و با تصمیمات آنان اعلام نظر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651880
ارسال نظر
نظرات