شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:52 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651921
پاختاکور قرعه خوبی بود

پنجعلی: با این مدل بازی در فینال هستیم/ برابر السد به هر شکل دیگری بازی می‌کردیم، می‌باختیم

پنجعلی: با این مدل بازی در فینال هستیم/ برابر السد به هر شکل دیگری بازی می‌کردیم، می‌باختیم
کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: قرعه پاختاکور خوب بود و امیدواریم برنده پیکار با نماینده ازبک باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد پنجعلی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با نمایش خوب و فوتبالی که از پرسپولیس دیده‌ایم، به نظرم در مرحله یک چهارم پایانی به قرعه خوبی خوردیم.

وی افزود: من پاختاکور را به دو تیم عربستانی ترجیح می‌دادم. در بازی با تیم‌های عربی همیشه نگرانی بر سر بحث داوری وجود خواهد داشت. از طرف دیگر پاختاکور تیمی است که بالا بازی می‌کند و این فرصت خوبی برای پرسپولیس است تا برای گلزنی اقدام کند. ساختار دفاعی خوبی هم داریم که به نظرم از توان مهار حملات پاختاکور بر می‌آید.

پیشکسوت و مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تکیه اصلی پاختاکور بر توان بدنی است. سال قبل هم اشتباهات داوری به آنها کمک کرده بود. آن هوش و ابتکاری که بچه‌های ما دارند را آنها ندارند. به نظرم پرسپولیس با بازی معمول خودش که در این چند بازی دیدیم، نه تنها این بازی را با موفقیت پشت سر می‌گذارد که به فینال بازی‌ها هم می‌رسد.

پنجعلی درباره عملکرد پرسپولیس در بازی با السد اضافه کرد: بازی با السد یک مسابقه متفاوت نسبت به دیدار با الشارجه بود. اگر قرار بود همان طور که جلوی تیم اماراتی ظاهر شدند، جلوی تیم قطری بازی کنند، حتما به مشکل می‌خوردیم. پرسپولیس به هر شکل دیگری بازی می‌کرد، می‌باخت. این که بازی را در ابتدا بستند، تدبیر کاملا درستی بود. اگر نتیجه را واگذار کنید، دیگر برای کسی اهمیت ندارد که مالکیت بازی را داشتید یا زیبا بازی کرده‌اید. اصل اول، کسب نتیجه است. در این بازی اصل بعد، پایان بازی در 90 دقیقه بود، چون بازی در هر سه روز یک بار فشار زیادی می‌آورد. پرسپولیس در هر دو مورد موفق بود.

محمد پنجعلی در ادامه گفت: چند سال قبل هم که به فینال رفتیم با همین تفکر موفق شدیم و السد، توپ را بیشتر در اختیار داشت. در این بازی هم چنین بود اما پرسپولیس بود که نه تنها گل بازی را زد که دو بار هم تیرک دروازه حریف را لرزاند و نشان داد که موقعیت‌های کمتری ایجاد نکرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1651921
ارسال نظر
نظرات