شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:48 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1651922
دادستان اراک در جریان بازدید از پروژه پل شهید صیدی؛

از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بابت تکمیل پروژه های نیمه کاره اراک متشکریم

از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بابت تکمیل پروژه های نیمه کاره اراک متشکریم
قاسمی از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء که با همت خود پروژه های نیمه کار اراک را به اتمام رساندند تشکر کرد و گفت: پروژه هایی مانند تقاطع غیرهمسطح آزادگان در انتهای خیابان هپکو، پل شهید صیدی و پروژه میدان شریعتی از جمله اقدامات موثر قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء در کلانشهر اراک است که با پیگیری های صورت گرفته و تلاش و همت قرارگاه به سرانجام رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ عباس قاسمی دادستان عمومی و انقلاب شهر اراک عصر امروز در جریان بازدید از پروژه پل شهید صیدی اراک ضمن اشاره به لزوم پیگیری حقوق عامه توسط دادستانی، گفت: یکی از مسائلی که در این زمینه قابل پیگیری است پروژه های نیمه کار شهر است که باعث مشکلاتی برای تردد و آرامش شهروندان شده و خواستار تعیین تکلیف این پروژه ها هستند.

وی افزود: به همین علت با بازدید از پروژه های نیمه کار شهر خواستار سرعت بخشیدن در انجام آنها شده ایم. خوشبختانه امروز هم با بازدید از پروژه پل شهید صیدی که یکی از پروژه های خوب شهری است، از نظر ایمنی و امنیتی آن را مورد ارزیابی قرار دادیم تا از مشکلات احتمالی آینده که ممکن است رخ دهد و باعث تعطیلی پل برای رفع آن نقص شود، جلوگیری کنیم.

قاسمی ادامه داد: در مجموع وضعیت پل مطلوب ارزیابی می شود. البته نواقصی در روشنایی و گاردریل و هندریل پروژه وجود دارد که به زودی برطرف می شود و انءشا الله قسمت دیگری از رینگ مواصلاتی شهر که میدان مقاومت را به آرامستان اراک متصل می کند طی روزهای آینده تکمیل خواهد شد.

دادستان اراک با بیان اینکه بهره برداری از چنین پروژه هایی در کاهش تصادفات نقش موثری دارد، تصریح کرد: امیدواریم با بهره برداری از این پل تصادفات میدان امام حسین(ع) که منجر به فوت یا مجروح شدن هموطنان می شد، کاهش پیدا کند.

وی افزود: اعتقاد داریم شهر اراک با وجود گسترشی که در سال های اخیر داشته است ولی باز هم شهری بکر است و شرایط خوبی را برای توسعه دارد و وضعیت مطلوبی از این نظر داریم. البته به همت و همفکری شهروندان برای بهبود وضعیت شهر نیاز است تا با مطالبه گری منطقی، شهری نمونه داشته باشیم.

قاسمی از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء که با همت خود پروژه های نیمه کار اراک را به اتمام رساندند تشکر کرد و گفت: پروژه هایی مانند تقاطع غیرهمسطح آزادگان در انتهای خیابان هپکو، پل شهید صیدی و پروژه میدان شریعتی از جمله اقدامات موثر قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء در کلانشهر اراک است که با پیگیری های صورت گرفته و تلاش و همت قرارگاه به سرانجام رسید. البته از شهردار اراک هم که با پیگیری های خود باعث تسریع پیشرفت پروژه ها شد تقدیر می کنیم.

وی با بیان اینکه باید در انعقاد قرارداد پروژه های شهری دقت بیشتری شود تا شاهد پروژه های نیمه کاره در شهر نباشیم، گفت: اگر در قراردادها بندهایی آورده شود تا در صورت طولانی شدن زمان پروژه، پیمانکار جریمه های بازدارنده شود و از طرف مقابل اگر زودتر از موعد مقرر پروژه را به اتمام رساند تشویق شود، قطعا شاهد نیمه کاره رها شدن پروژه ها نخواهیم بود.

 

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1651922
ارسال نظر
نظرات