شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 19:40 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 شناسه خبر: 1652026
وضعیت ناخوشایند کرونا در ارومیه؛

ظرفیت کرونایی بیمارستان‌ها تکمیل شد/ مردم به مراکز جامع سلامت مراجعه کنند

ظرفیت کرونایی بیمارستان‌ها تکمیل شد/ مردم به مراکز جامع سلامت مراجعه کنند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی ضمن هشدار در خصوص تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها در حوزه کرونا، به مردم توصیه کرد از مراجعه به مراکز درمانی اجتناب کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، جواد آقازاده عصر امروز در جلسه اضطراری قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونای آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: توصیه اول به مردم عزیز در صورت داشتن علایم کرونا، به مراکز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته مراجعه کنند که شامل مرکز ملک افضلی در فلکه آبیاری خیابان صفا، مرکز شهدا در خیابان شهدا و مرکز فرشته در انتهای رودکی است و از مراجعه به بیمارستان‌ها خودداری کنند.

 
وی افزود: ظرفیت پذیرش بیمارستان‌های طالقانی و اورژانس آن کاملا پر شده است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: ظرفیت اورژانس بیمارستان های امام خمینی(ره) و امام رضا(ع) تکمیل شده و بیماران در اورژانس منتظر بستری هستند. همچنین تمامی بخش های اختصاص یافته به کرونای بیمارستان های امام خمینی(ره) و امام رضا(ع) نیز کاملا پر شده است.
 
وی ادامه داد: در بیمارستان مطهری نیز فقط بیماران باردار کرونایی و کودکان مبتلا بستری می شوند.
 
آقازاده بیان داشت: بیماران قلبی مبتلا به کرونا نیز در بیمارستان سید الشهدا(ع) بستری می شوند.
 
وی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه ستاد استانی کرونا، ۳۰ درصد از تخت های بیمارستانی تمامی بیمارستان‌های دولتی غیردانشگاهی و خصوصی برای بستری بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، گفت: مردم عزیز می‌توانند جهت دریافت خدمات درمانی و بستری برای بیماران کرونایی به سایر بیمارستان‌های دولتی غیردانشگاهی و بیمارستان‌های خصوصی مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1652026
ارسال نظر
نظرات