شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652098
در پی بی تدبیری مسئولان امر صورت گرفت:

تعطیلی نانوایی‌ها و سرگردانی اهالی شهر "آشار" مهرستان/ مردم دست خالی برگشتند

تعطیلی نانوایی‌ها و سرگردانی اهالی شهر "آشار" مهرستان/ مردم دست خالی برگشتند
تعطیلی نانوایی های شهر آشار از توابع مهرستان گلایه مردم و نانواداران را به همراه داشته و تأمین نان اهالی را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، در حالی نان یکی از مواد غذایی اصلی و روزانه به شما می رود که ارزش غذایی بالایی دارد و بخش عمده‌ای از انرژی و مواد معدنی مورد نیاز برای بدن انسان از جمله آهن، کلسیم و بخشی از سایر ویتامین‌های ضروری را تأمین می کند و این امر باعث شده تا تمام مردم هر روز به دنبال خرید و تهیه آن بوده و هیچگاه از آن بی نیاز نیستند.

در این بین هرازگاهی تعطیلی برخی از نانوایی ها به دلیل بی کیفیت بودن نان، گران فروشی و یا نبود آرد مردم را در تامین این ماده غذایی سرگردان می کند.

در پی تماس هایی که شماری از شهروندان شهر آشار از توابع مهرستان با این پایگاه خبری داشتند از سرگردانی در تامین نان مورد نیاز خود گلایه کرده و گفتند:نانوایی های این منطقه به علت نبود آرد تعطیل شده اند و و هیچگونه اطلاع رسانی در این زمینه از قبل صورت نگرفته تا اهالی این چنین سرگردان نباشند.

به گفته شماری از اهالی، بی تدبیری مسئولین شهرستان مهرستان باعث شده تا تمام نانوایی های مرکز شهر آشار به علت نبود آرد تعطیل و مردم جهت تهیه نان با مشکل مواجه باشند که در این زمینه می طلبد مسئولان استانی چاره ای برای رفع این مشکل در دستور کار قرار دهند.

این شهروندان گفتند: چند روز است که نانوایی ها به علت کمبود و حتی نداشتن آرد در تعطیلی به سر می برند و همین موضوع نیز باعث نارضایتی مردم و صاحبان نانوایی ها در این منطقه شده است.

نقص فنی کامیون علت تعطیلی شماری از خبازی ها

محمد رفیع دهواری، فرماندار مهرستان در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: این موضوع صحت ندارد؛ جز 2 مورد از خبازی ها که آرد آنها تامین نشده بود مابقی نانوایی ها فعالیتشان ادامه دارد.

وی بیان کرد: دو حوزه روستایی روز گذشته با بنده تماس گرفته و اعلام کردند کامیونی که قرار بوده آرد را به دستشان برساند دچار نقص فنی شده است.

فرماندار مهرستان افزود: مشکل این خبازی ها طی امروز و فردا بر طرف خواهد شد و مشکلی در تامین آرد و نان اهالی وجود ندارد، مردم نگران نباشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652098
ارسال نظر
نظرات