شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 10:32 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652166
رکوردزنی کرونا در آذربایجان‌شرقی؛

هزار بستری در یک روز!/ ظرفیت تخت‌های کرونایی تکمیل شده است

هزار بستری در یک روز!/ ظرفیت تخت‌های کرونایی تکمیل شده است
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اعلام اینکه روند ابتلا به کرونا در آذربایجان شرقی افزایشی است، گفت: تعداد بیماران بستری شده در این استان رکورد زد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، عباسعلی درستی در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اظهار داشت: متاسفانه وضعیت کرونا در استان رفته رفته وخیم تر می‌شود و از نیمه شهریور ماه روند ابتلا به کرونا در آذربایجان شرقی افزایشی بوده و همچنین تعداد فوتی ها نیز بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت تخت‌هایی که برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان اختصاص داده شده بود تکمیل شده است، گفت: ما درصدد ایجاد ظرفیت جدید هستیم که این موضوع هم نیازمند نیروی انسانی امکانات و تجهیزات جدید است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به اینکه یک هزار نفر در بیمارستان‌ها بستری هستند که یک رکورد جدید در استان است، یادآور شد: عده ای فکر می‌کنند کرونا برای دیگران است و جدی نگرفته‌اند، درصد کمی از مردم نیز ماسک می‌زنند و پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

وی در پایان در خصوص تصورات غلط درباره کرونا خاطرنشان کرد: این تصور که فقط افراد مسن و با سابقه بیماری به کرونا مبتلا می‌شوند، اشتباه است و کرونا به جوانان نیز رحم نمی‌کند و قربانی می‌گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652166
ارسال نظر
نظرات