شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652191
در راستای تامین ایمنی و رونق کسب‌و‌کار؛

پاساژ استقلال همدان ترمیم و بازسازی شد/صرف مبلغ ۳ میلیارد ریال جهت ایمن سازی

پاساژ استقلال همدان ترمیم و بازسازی شد/صرف مبلغ ۳ میلیارد ریال جهت ایمن سازی
پاساژ استقلال به‌دلیل فرسودگی در برخی قسمت‌ها ناپایدار و ناایمن بود که بعد از سال‌ها، به همت منطقه چهار شهرداری همدان با تعمیر ستون‌ها و تعویض سقف، ایمن شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ سال ها بود که در خصوص ناامن بودن بافت فرسوده برخی  پاساژهای همدان همچون پاساژ استقلال بعد از حادثه پلاسکو هشدارهایی فراوان از سوی آتش نشانی و مسئولین خصوص داده می شد.  به همین منظور مدتی است که بازسازی این پاساژ توسط شهرداری منطقه چهار آغاز شده است.

کارشناس ناظر این پروژه در این خصوص گفت: مدیر منطقه چهار شهرداری همدان با موافقت درخواست کسبه مبنی بر مرمت و بازسازی این پاساژ موافقت کرد و بعد از ۱۰ ماه تلاش بی‌وقفه این پروژه با هدف تامین ایمنی و رفع نواقص و رونق‌بخشی به کسب و کار به اتمام رسید.

صدری با بیان اینکه در طول گذشت سال‌ها نواقصی در سقف و جدار بالای این پاساژ ایجاد و بارندگی‌ها باعث بروز خرابی‌های متعدد شده بود، گفت: قسمت‌هایی از سقف تعویض و قسمت‌های خراب آن تعمیر شد.

وی در ادامه به رنگ‌آمیزی قسمت‌های زنگ‌زده و آسیب‌دیده و نصب ایزوگام رطوبتی در سقف و نقاط مهم اشاره کرد و گفت: با تعویض لوله‌های شکسته و معیوب آب‌رو و ایجاد تغییرات گسترده در نورگیر فوقانی از خسارت‌های احتمالی در آینده جلوگیری شد.

کارشناس ناظر این پروژه با اشاره به اینکه هنوز اقداماتی برای تکمیل این پروژه وجود دارد اظهار داشت: نمای ورودی پاساژ نیز در حال تعمیر است که به زودی به اتمام می‌رسد.

صدری با بیان اینکه تاکنون مبلغ ۳ میلیارد ریال از منابع شهرداری منطقه چهار برای این پروژه هزینه شده است، گفت: این اقدامات خطرات احتمالی را کاهش داده و امید است با این بضاعت مالی از سوی شهرداری منطقه چهار، منجر به رضایت کسبه و رونق‌بخشی بیشتر به این پاساژ شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652191
ارسال نظر
نظرات