شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652225
امام جمعه تبریز مطرح کرد؛

موضع ما حمایت از مردم قره‌باغ است/ رژیم صهیونیستی؛ عامل تحریک

موضع ما حمایت از مردم قره‌باغ است/ رژیم صهیونیستی؛ عامل تحریک
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه موضع ما در مناقشات اخیر، حمایت از مردم قره‌باغ است گفت: قویا معتقدیم که این اتفاقات با تحریک رژیم صهیونیستی در حال وقوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار آناج با اشاره به جنگ اخیر قره‌باغ و اتفاقات رخ داده در آن ابراز داشت: اظهار نظر در خصوص جنگ قره‌باغ وظیفه دستگاه دیپلماسی کشور است لیکن آنچه بنده مطرح میکنم از زبان مردم استان است.

امام جمعه تبریز افزود: ابتدا باید از اتفاقات رخ داده و شهادت جمعی از مردم آذربایجان ابراز تاسف کرد. همچنین این نکته را خاطرنشان ساخت که موضع ما در مناقشات موجود، حمایت از مردم قره‌باغ است.

وی ادامه داد: بارها اعلام شده و مجددا تاکید میکنیم که جنگ و درگیری به نفع هیچ کدام از طرفین درگیر نیست. از دولت ارمنستان میخواهیم که از حرکات نظامی دست بردارد.

نماینده ولی فقیه در استان با دعوت از دولت‌های ارمنستان و آذربایجان برای نشستن پای میز مذاکره عنوان داشت: جنگ و خونریزی هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد و لازم است که پیش از ریخته شدن خون‌های بیشتر، این درگیری ها پایان یابد و تمام اختلافات از طریق گفت‌وگو و مذاکره حل و فصل شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در پایان تاکید داشت: ما قویا زمینه‌ساز، باعث و بانی این اتفاقات را رژیم صهیونیسی میدانیم و مطمئن هستیم که تحریکات این رژیم منحوس باعث بروز درگیری‌ها شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652225
ارسال نظر
نظرات