شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:25 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652239
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی؛

کامازها فاقد تجهیزات نظامی‌اند و برای جلوگیری از سوءتفاهم دپو شدند

کامازها فاقد تجهیزات نظامی‌اند و برای جلوگیری از سوءتفاهم دپو شدند
معاون سیاسی و امنیتی استاندار در واکنش به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی گفت: کامیون‌های کاماز فاقد تجهیزات نظامی و خرید ارمنستان از روسیه بودند که از طریق ایران ترانزیت می‌شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، علیار راستگو در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی و ادعای کمک نظامی ایران به ارمنستان اظهار داشت: در یکی دو روز گذشته عده‌ای با انتشار تصاویر و فیلم در فضای مجازی، مدعی شده‌اند که تجهیزات نظامی روسیه سوار بر کامیون‌های کاماز از طریق مرزهای آذربایجان شرقی به ارمنستان ارسال می‌شوند، اما واقعیت این است که این خودروها فاقد هر گونه تجهیزات نظامی هستند. 

وی با بیان اینکه تصاویر منتشر شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، مربوط به کامیون هایی است که ارمنستان از روسیه خریداری کرده و از طریق ایران ترانزیت می‌شود،گفت: باز هم تاکید می‌کنم که آنها فاقد هر گونه تجهیزات نظامی هستند اما با این وجود برای جلوگیری از بروز هر گونه سوء تفاهم یا سوء استفاده احتمالی، در زمان حاضر خروج کامیون‌های روسی از پایانه نودروز به سمت ارمنستان متوقف شده است. 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در خصوص آخرین وضعیت این کامیون‌ها عنوان کرد: کامیون‌ها در مرز نوردوز دپو شده‌اند تا پس از انجام بررسی‌های لازم و دقیق، تعیین تکلیف شوند. 

گفتنی است؛ در شبانه روز گذشته فیلم و عکس‌هایی از کامیون‌های کاماز روسی در پایانه مرزی نوردوز به سمت ارمنستان در ۱۹۰ کیلومتری شمال غرب تبریز منتشر شده که ادعا می‌شود حامل تجهیزات روسی برای انتقال به جبهه‌های جنگ ایروان و باکو هستند. 

https://www.dana.ir/1652239
ارسال نظر
نظرات