شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:30 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652318

تذکر کتبی نماینده کهگیلویه بزرگ به وزیر راه و شهرسازی + تصویر

تذکر کتبی نماینده کهگیلویه بزرگ به وزیر راه و شهرسازی + تصویر
نماینده مردم کهگیلویه, بهمئی, چرام و لنده به مسئله تصادف در جاده سوق _ دهدشت واکنش نشان داد و در این خصوص تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی ارسال کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس پس از وقوع حادثه تصادف در جاده سوق دهدشت که منجر به فوت پنج نفر از از مسافران این جاده شد واکنش های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی و همچنین انتقاداتی از سویی برخی از مسئولین شهرستانی و بخش سوق مطرح شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه, بهمئی, چرام و لنده نیز به این مسئله واکنش نشان داد و در همین زمینه تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی ارسال کرد.

موحد در این تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی خواستار اتمام و ایمن سازی پروژه های راه سازی در شهرستان های حوزه انتخابیه شد.

متن کامل تذکر نماینده مردم کهگیلویه بزرگ به وزیر راه و شهرسازی در ادامه آمده است؛

جناب آقای دکتر اسلامی

وضعیت راههای شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مناطق به گونه‌ای است که فرد را نه بلکه خانواده ها را قربانی خود می کند . آنچنان پروژه های راهسازی در حوزه انتخابیه اینجانب فرسایشی شده است که حتی چند کیلومتر راه نیز بعد از مدت‌ها به صورت خانوادگی قربانی می گیرد.

جناب آقای وزیر، تا کی باید به خاطر عدم توجه کافی و نگاه کارشناسی به پروژه‌ها مردم نجیب کهگیلویه و بویراحمد عزادار و داغدار باشند؟

هنوز مردم ما داغ جوانان و خانواده‌ها در حوادث متعدد قبلی از جمله محور سادات – چرام که یک خانواده ۷ نفره را به کام مرگ کشاند فراموش نکرده اند که باز هم بعلت عدم اتمام یک جاده کمتر از ۱۰ کیلومتر در محور(دهدشت-سوق-لنده )که سالهاست بطول انجامیده خانواده ای دیگر به صورت دسته جمعی پر پر شده اند.

ضروریست هرچه سریعتر نسبت به اتمام پروژه های نیمه تمام و ایمن سازی راه ها اقدام عاجل صورت پذیرد تا بیش از این شاهد حوادث تلخ پیاپی نباشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652318
ارسال نظر
نظرات