شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652346
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع):

بزرگترین دغدغه شهید همدانی بیکاری جوانان همدان بود

بزرگترین دغدغه شهید همدانی بیکاری جوانان همدان بود
سردار مهدی فرجی گفت: هر وقت سردار شهید همدانی از سوریه به ایران و همدان می آمد اشاره به بیکاری جوانان همدانی داشت و می گفت بیکاری جوانان همدانی بزرگترین دغدغه ذهنی من است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ مراسم افتتاح پایگاه بسیج شهید مهدی یوسفی در یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی بوعلی با حضور جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، جمعی از مدیران شرکتهای این شهرک صنعتی و فرماندهان سپاه و اصحاب رسانه برگزار شد.

سردار مهدی فرجی، جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان در این مراسم با بیان اینکه بزرگترین دغدغه سردار شهید حاج حسین همدانی بیکاری جوانان همدانی بود، گفت: هر وقت حاج حسین از سوریه به ایران و همدان می آمد اشاره به بیکاری جوانان همدانی داشت و میگفت بیکاری جوانان همدانی بزرگترین دغدغه ذهنی من است.

جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان(ع) گفت: دفاع مقدس جنگی بود که به ما تحمیل شد، جنگی که بین دو کشور نبود. دشمنان با ساخت فیلم ها سعی می کنند که به دنیا ثابت کنند جنگ بین دو کشور شیعه بود.

سردار فرجی ادامه داد: جنگ واقعی بین جمهوری اسلامی که دو سال از شکل گیری آن می گذشت، با ۴۴ کشوری بود که بر اساس اسناد به صدام پول، تجهیزات و امکانات می دانند.

وی گفت: ۳۶ کشور به طور مستقیم علیه ما نیرو وارد منطقه کردند، اولین تیری که به سمت جمهوری اسلامی شلیک شد از سوی شاه حسین اردنی بود. تا پایان جنگ  نیز ۱۹۰ افسر عالی رتبه آمریکایی در اتاق جنگ صدام حضور داشتند و تمام حرکات را آنها اداره می کردند.

جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان(ع) عنوان کرد: طبق اسناد رسمی در سال ۱۳۶۳ پادگان ابوذر توسط اسکاتران های سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس از ساعت ۹ صبح تا ۱۳:۳۰ دقیقه با قساوت قلبی بی سابقه بمباران شد. فیلم های گرفته شده توسط ۳ فیلمبردار حاضر در پادگان که خود نیز به شهادت رسیدند، بسیار قابل تامل است.

سردار فرجی در پایان با بیان اینکه وجود ناوهای آمریکایی در حوالی خلیج فارس کاربرد تبلیغاتی و جنگ روانی دارد، گفت: دوره استفاده از ناوهای جنگنده آمریکا به پایان رسیده و رزمنده های سپاه اگر اراده کنند، با قایق های تند رو و روحیه شهادت طلبانه در عرض ۴۵ دقیقه ناوهای جنگنده آمریکا را نابود می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652346
ارسال نظر
نظرات