شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652353
رئیس کل دادگستری استان زنجان:

تعزیرات حکومتی به فرصت طلبان اجازه سوء استفاده در بازار را ندهد

تعزیرات حکومتی به فرصت طلبان اجازه سوء استفاده در بازار را ندهد
حجت الاسلام نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: تعزیرات حکومتی به فرصت طلبان اجازه سوء استفاده در بازار را ندهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه شورای قضایی استان که به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان زنجان برگزار شد ضمن عرض تسلیت ایام ماه صفر و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: یکی از دلایل تشکیل جلسه شورای قضایی در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان زنجان، تبریک بابت انتصاب ریاست جدید این سازمان، تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان و بررسی مسائل و مشکلات سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و حل آنها است.

وی افزود: در اجرای مصوبات سفر ریاست معزز قوه قضاییه به استان زنجان الحمدلله استان زنجان جز استانهای برتر در اجرای مصوبات سفر بوده است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان بیان کرد: ما برخی از مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه را 100 درصد اجرایی کرده ایم و برخی از مصوبات مانند پروژه های عمرانی را حدودا 60 درصد اجرا کرده ایم که لازم است از پشتیبانی و حمایت های مرکز تقدیر و تشکر کنیم.

حجت الاسلام صادقی نیارکی ضمن اشاره به وضعیت آشفته بازار و گرانی های موجود در کشور گفت: سازمان تعزیرات حکومتی بایستی به وضعیت بازار نظارت لازم را داشته باشد. این گرانی ها به هیچ وجه زیبنده نظام نیست، انتظار و توقعمان از مسولان امر این است که مشکلات مردم را حل کنند در این راستا اداره تعزیرات حکومتی اجازه ندهد تا برخی از فرصت طلبان در سایه تحریم ها و گرانی دلار استفاده کنند و مردم را بیش از پیش به مضیقه و سختی بیندازند.

رئیس شورای قضایی استان زنجان افزود: الحمدلله در بحث رسیدگی به پرونده های معوق توفیقات خوبی کسب کرده ایم اما باید تلاش کنیم تا پرونده های معوق را به حداقل برسانیم که در این راستا لازم است از کلیه همکاران تقدیر و تشکر کنیم.

در این جلسه مدیران و روسای سازمانهای تابعه نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652353
ارسال نظر
نظرات