شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652487

فاز نخست بزرگترین پارکینگ طبقاتی شهر یاسوج در زمستان به بهره‌برداری می‌رسد

فاز نخست بزرگترین پارکینگ طبقاتی شهر یاسوج در زمستان به بهره‌برداری می‌رسد
مهندس فنی و پیمانکار پروژه پارکینگ وقفی اوقاف در شهر یاسوج با بیان اینکه فاز نخست این پروژه تا زمستان امسال به بهره‌برداری می رسد، گفت: این فاز از پروژه 15 میلیارد تومان تاکنون هزینه داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس یکی از پروژه‌های مهم در مرکز استان که می‌تواند گره‌گشای مشکلات ترافیک و حل معضل نبود پارکینگ در شهر یاسوج باشد پروژه پارکینگ وقفی در میدان هفت تیر یاسوج بوده که در شرایط کنونی در حال ساخت است.

در همین رابطه فاضلی مهندس فنی و پیمانکار پروژه پارکینگ وقفی اداره کل اوقاف کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این مجموعه با زیر بنای 18 هزار و پانصد متر مربع  با هزینه 15 میلیارد تومان در فاز اول در حال اجرا بودهکه سه طبقه پارکینگ توسط مجموعه اوقاف  تکمیل خواهد شد.

وی در خصوص پیشرفت فیزیکی پارکینگ طبقاتی بیان کرد: این پروژه 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در سال‌های آینده فازهای بعد دنبال می‌شود و در شرایط حاضر بهره‌برداری از فاز اول سه طبقه پارکینگ را داریم که زیربنای سه طبقه اول 10 هزار متر مربع است.

فاضلی در خصوص زمان بهره‌برداری و تکمیل فاز اول پروژه پارکینگ طبقاتی، گفت: تکمیل این طرح تا زمستان سال جاری و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.

وی افزود: تامین اعتبار فاز نخست توسط ریاست سازمان اوقاف کشور و نماینده ولی فقیه این سازمان حجت‌الاسلام خاموشی صورت گرفت و در خصوص فازهای بعدی این پروژه اتخاذ تصمیم خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652487
ارسال نظر
نظرات