شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 08:47 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652491
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران:

سرانجام ساخت ۱۷ ایستگاه جدید مترو/ افتتاح بزرگراه شهید بروجردی تا پایان سال

سرانجام ساخت ۱۷ ایستگاه جدید مترو/ افتتاح بزرگراه شهید بروجردی تا پایان سال
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به سرانجام ساخت ۱۷ ایستگاه جدید مترو در پایتخت گفت: افتتاح بزرگراه شهید بروجردی تا پایان سال انجام می‌گیرد‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره سرانجام پروژه‌های عمرانی در پایتخت گفت: منابع مالی بخش زیادی از این پروژه‌ها به صورت غیر نقد است و از طریق تهاتر تأمین می‌شود و خوشبختانه بسیاری از این پروژه‌ها در حال انجام است. البته نمی‌توان کتمان کرد که مشکلات اقتصادی باعث کندی کار شده است.

وی افزود: عملیات عمرانی بزرگراه شهید بروجردی ادامه دارد و تنها در چند نقطه از این پروژه معارضینی وجود داشت که شهرداری در حال برطرف کردن این مشکل هستند و به احتمال زیاد این پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

علیخانی گفت: در مورد پروژه‌های مترو نیز اتصال مسیر ۶ کیلومتری دولت‌آباد حرم عبدالعظیم در شهر ری که در دوره قالیباف، شهردار سابق 800 متر از تونل آن ساخته شده بود، در حال حاضر 3200 متر دیگر از تونل آن ساخته شده و تنها 2 کیلومتر دیگر باقی مانده که طبق برنامه باید تا پایان سال به اتمام برسد.

علیخانی ادامه داد: راه‌اندازی 12 ایستگاه جدید مترو تا پایان سال نیز توسط معاونت حمل و نقل شهرداری تهران وعده داده شده و تلاش می‌شود که این تعداد به 17 ایستگاه برسد.

انتهای پیام/ا

منبع:فارس
 

https://www.dana.ir/1652491
ارسال نظر
نظرات