شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652599
رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی خبر داد؛

ثبت نام صادرکنندگان برگزیده استان آغاز شد/70 درصد رفع تعهد ارزی مهمترین شاخص انتخاب برگزیدگان

ثبت نام صادرکنندگان برگزیده استان آغاز شد/70 درصد رفع تعهد ارزی مهمترین شاخص انتخاب برگزیدگان
پورآبادی از اعلام فرایند ثبت نام برای انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی در روز ملی صادرات امسال خبرداد و گفت: متقاضیان تا 15 مهرماه فرصت ثبت‌نام دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید پورآبادی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک با اعلام این خبر اظهار داشت: بیست و نهمین روز مهر ماه به عنوان روز ملی صادرات نامیده شد براین اساس برنامه‌ای به مناسبت این رویداد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: امسال برای اولین بار اتاق ایران به‌عنوان پارلمان بخش خصوصی کشور، متولی برگزاری مراسم روز ملی صادرات است.

پورآبادی بااشاره به فراخوان ثبت‌نام انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی در سال 1399 از سوی معاونت کسب و کار اتاق ایران ،افزود: طبق اعلام این معاونت، متقاضیان تا 15 مهرماه فرصت ثبت‌نام دارند.

وی افزود: متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سایت بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات به آدرس اینترنتی ed.iccima.ir  مراجعه کنند و  نسبت به ثبت‌نام آنلاین برای شرکت در انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی گروه‌های کالایی و گروه‌های خدماتی اقدام کنند.

وی ادامه داد: دراین راستا اتاق‌های بازرگانی با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت ، گمرک، استاندارد  نسبت به انتخاب، معرفی و تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استانی و  ایجاد دبیرخانه ستاد برگزاری روز ملی صادرات و تشکیل کارگروه‌های مربوطه و  برگزاری باشکوه این مراسم اقدام کنند.

پورآبادی 70 درصد رفع تعهد ارزی برای شرکت های بازرگانی را به عنوان یکی از شاخص های انتخاب صادرکنندگان برگزیده امسال عنوان کرد و اظهار داشت:  میزان رفع تعهدات ارزی برای شرکت های تولیدی ، داوریی و دانش بنیان 50 درصد اعلام شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652599
ارسال نظر
نظرات