شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652638
غفاری خبر داد؛

ابتلای ۲۹ دانش آموز و معلم میاندوآبی به کرونا/ میزان ابتلا به کرونا در میاندوآب بالاتر از میانگین استانی است

ابتلای ۲۹ دانش آموز و معلم میاندوآبی به کرونا/ میزان ابتلا به کرونا در میاندوآب بالاتر از میانگین استانی است
رئیس مرکز بهداشت میاندوآب گفت: طبق آخرین آمارها ۱۹ نفر از معلمان و ۱۰ نفر از دانش آموزان مبتلای قطعی به کرونا در میاندوآب شناسایی شده اند که متاسفانه یکی از معلمان جان خودش را از دست داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زرین خبر، طهماسب غفاری در جلسه شهرستانی ستاد مقابله با کرونا، اظهار داشت: تاکنون ۶ هزار و ۶۹۲ مورد تست کرونا در میاندوآب انجام گرفته که از این تعداد دو هزار و ۷۳۵ مورد مثبت بوده است.

وی افزود: تا کننون ۹۳ نفر مبتلا به کرونا در شهرستان میاندوآب جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده است.

رئیس مرکز بهداشت میاندوآب، با بیان اینکه میزان ابتلا به کرونا در شهرستان میاندوآب بالاتر از میانگین استانی است، گفت: میزان ابتلا در سطح شهرستان به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۹۹۷ نفر است، که بیشتر از میانگین استانی است.

وی تصریح کرد: متاسفانه در روزهای گذشته موارد ابتلا و نرخ رشد بیماری در شهرستان افزایش دشته که این میزان نیز بالاتر از نرخ رشد بیماری در سطح استان است.

غفاری با بیان اینکه در بازدید کارشناسان بهداشت محیط از مدارس، ۵۵ درصد مدارس نتوانستند اعتبارسنجی از شبکه بهداشت دریافت کنند، اظهار کرد: ۳۲ درصد مدارس موفق شده اند در ارزیابی به ۸۵ امتیاز دست پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه طبق آخرین آمارها ۱۹ نفر از معلمان و ۱۰ نفر از دانش آموزان مبتلای قطعی به کرونا در میاندوآب شناسایی شده اند که متاسفانه یکی از معلمان جان خودش را از دست داده است، تصریح کرد: نمی توان با قطعیت اعلام کرد که معلمان و دانش آموزان در محیط مدرسه به کرونا مبتلا شده اند، این افراد هم عضوی از جامعه هستند و احتمال دارد در محیط خارج از مدرسه در محیط پرخطر حضور یافته و مبتلا شده باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652638
ارسال نظر
نظرات